Sukces a dobre nawyki

5 dni praktycznego treningu w formie e-book

Jak działać efektywnie?

Zapisz się na 5-cio dniowy praktyczny warsztat w formie e-book „Sukces a Dobre Nawyki”, po to, aby  realizować wszystkie swoje plany i cele szybciej i z większą świadomością.  Bez wychodzenia z domu: pracujesz nad sobą, kiedy możesz, wszędzie tam, gdzie akurat jesteś. 

Dostęp do warsztatu otrzymujesz po jego zakupie. 

„Sukces a Dobre Nawyki” to mój autorski program stworzony z myślą o osobach, które są świadome swojego potencjału, ale np. utknęły i nie są w stanie ruszyć z miejsca. Jeśli jesteś osobą, która wie, że może wycisnąć z życia więcej, ten program jest dla Ciebie.

Czy jesteś świadomy/a, jaki wpływ na Twoje efekty mają Twoje negatywne nawyki?

 • Będę wstawać wcześniej…
 • Będę się zdrowo odżywiać…
 • Będę…

5 dni praktycznego treningu, codziennie nowe materiały do opracowania i kontakt ze mną w trakcie jego trwania. Dobre nawyki są w modzie!

Do kursu zaglądasz kiedy chcesz i pracujesz nad sobą, kiedy możesz, wszędzie tam, gdzie akurat jesteś. Teraz możesz pozbyć się ograniczających Cię nawyków i zastąpić je nowymi, które będą wspierały Twój rozwój życiowy i osiągnięcia.

DLACZEGO KURSY ONLINE ZE MNĄ? 

Przede wszystkim jestem przekonana o wartości tych warsztatów. Po pierwsze dlatego, że sama musiałam przejść podobną drogę, wyłożoną swoimi przeszłymi problemami. Bazuję więc na doświadczeniu życiowym, a nie na teorii. 

Zapewne  masz wyznaczone swoje cele, własne marzenia do spełnienia, chciałabym podarować Tobie coś wyjątkowego, coś co przyczyni się do przyspieszenia lub zapoczątkowania realizacji twoich planów. Długo zastanawiałam się, co mogłoby Tobie skutecznie pomóc, czego może Tobie brakować. I w trakcie tych przemyśleń nasunęło mi się jedno zdanie.

A właściwie sprecyzowana odpowiedź na pytanie dlaczego nie jestem dziś sławną

i rozchwytywaną projektantką mody? No tak – BO TO, CO TRZYMA CIĘ W GARŚCI TO NAWYKI. Negatywne przyzwyczajenia, które nie służą a wręcz hamują przekuwanie marzeń w cel w rozwoju i działaniu.

 • Warsztaty on line z Panią Wiolettą to prawdziwa wygoda i przyjemność. 21 dni warsztatowych "Odkryj siebie na nowo" było jak oderwanie się  od rzeczywistości i spojrzenie na swoje życie z zupełnie z innej perspektywy.

  Dostrzegłam jaka jestem i co muszę w sobie poprawić. Codzienna dawka nowej wiedzy, motywacji i zaciekawienia - "co dziś się wydarzy",  sprawiała - że każdego ranka czekałam na nowy wpis od Wioli. Trzy tygodnie zleciały szybko - zdecydowanie za szybko. Jestem pewna, że wrócę do zadań warsztatowych, a ponieważ uważałam, że są bardzo wartościowe - pozwoliłam zachować sobie niektóre zagadnienia

  Sylwia Sadowska uczestniczka kursu

Dzięki praktycznemu treningowi online Sukces a dobre nawyki

Dowiesz się, czym są ograniczające Cię, negatywne nawyki.

Nauczysz się, w jaki sposób powstają przyzwyczajenia oraz jak działa pętla nawyku.

Nauczysz się wybierać i stosować z powodzeniem wspierające Cię nawyki zachowawcze i myślowe.

Poznasz swoje ograniczające Cię pętle nawyków.

Dowiesz się, co mają wspólnego nawyki z podejmowaniem decyzji i z Twoim rozwojem życiowym.

Zidentyfikujesz czynniki, które wpływają na Twoje negatywne przyzwyczajenia.

PRZEBIEG KURSU:

Po wybraniu pakietu i opłaceniu swojego dostępu otrzymasz ode mnie  jednorazowo materiały prosto na Twoją skrzynkę e-mail.

 • To duży plus, że możesz być na końcu świata, a i tak skorzystać z tego warsztatu – nie tracąc kolejnej wspaniałej okazji na swój rozwój
 • To Ty wybierasz porę dnia (lub nocy) podjęcia działania
 • Wystarczy Tobie notatnik i długopis. Nie ma logicznych wymówek, e-book możesz ściągnąć nawet na swój telefon a o zarządzaniu sobą w czasie przzeczytasz TU
 • Staniesz się właścicielem materiałów i narzędzi do wykonywania osobistych i PRAKTYCZNYCH ćwiczeń, które możesz wykonywać nawet w podróży
 • Cały czas masz moje wsparcie oraz możesz zadawać pytania do warsztatu wysyłając maila na adres: kontakt@oklinicka.com
 • Z mojej strony otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa – co to oznacza? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. To co zostanie przekazane od Ciebie pozostanie między nami.  

Dobrze ukształtowane nawyki wykonują pracę za Ciebie, ponieważ  działają całkowicie poza Twoją świadomością, poza Twoim nadzorem, a nawet niezależnie od Twojej pamięci. Nasze nawyki kryją się w dwóch strukturach mózgu, tak zwanych jądrach podstawnych – to tam je magazynujemy. W podświadomości. W pełni uformowane nawyki mają wpływ na nasze myśli, emocje oraz ruch ciała. Przyjrzyj się, w jaki sposób zawiązujesz sznurowadła? Czy nie jest tak, że zawsze wykonujesz ten sam ruch? Jestem przekonana, że tak! Dlaczego? Ponieważ dzieje się to już na poziomie jąder podstawnych; nie musisz o tym myśleć. Jądra podstawne wysyłają sygnał Twojej ręce, jakich ruchów ma użyć do danej czynności. Tak samo jest w przypadku zachowań: jeśli czujesz irytację, zwykle wyładowujesz złość w sobie znany sposób. A gdy zamarzy Ci się coś zmienić, wydaje się, że w zmianę musisz włożyć dużo wysiłku i energii.

Ludzie mają zdolność zmiany zachowań nawykowych. Ty też!