CHCESZ SPAĆ PO PRZEKĄTNEJ CZY W PIONIE?

WYBIERZ ZANIM TO PRZEWINIESZ!

KLIKNIJ WYBRANĄ OPCJĘ  I  SPRAWDŹ CO OTRZYMASZ.

Wiele kobiet boi się powiedzieć czego chce.
Zmień to! Podążaj za tym, czego pragniesz.

Opinie o książce:

To książka dla każdej kobiety!

Strona po stronie zyskujesz okazję do tego, aby lepiej poznać samą siebie i zrozumieć, co jest twoją największą siłą. Wioletta dzieli się nie tylko swoją wiedzą, lecz także osobistymi historiami, które pokazują, w jaki sposób zmieniła swoje życie. Praktyczne narzędzia ty również możesz to zrobić.

W każdym rozdziale zadaje pytania, zmusza do refleksji, popycha do działania. I przypomina – albo  uświadamia – że największą siłę mamy w sobie! Gorąco polecam!

Magdalena Radecka
przedsiębiorca, mówca motywacyjny, coach
autorka książki „Tak. Prawo przyciągania działa. Historie prawdziwe”
www.magdalenaradecka.com
www.takprawoprzyciaganiadziala.pl

Książka nie tylko dla singielek po burzliwych lub toksycznych związkach, lecz także dla wszystkich kobiet, które wikłają się w rozmaite relacje.
Jest to rodzaj podróży, która przeprowadzi Cię przez proces zmian. Na szczególne podkreślenie zasługują ćwiczenia z zakresu inteligencji emocjonalnej – codzienne małe kroki złożą się na spektakularne efekty i pozwolą Ci wypracować oraz utrwalić nowe nawyki.
Na bazie osobistej historii autorki zadasz sobie pytania, dzięki którym uświadomisz sobie, czego chcesz, dokąd zmierzasz i jak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie. Nauczysz się doceniać siebie i każde, nawet najdrobniejsze swoje osiągnięcie.

Agata Limanówka
psycholog i trener biznesu, strateg, mentor, coach ICF
autorka książki „Od stresu do sukcesu”
szlifuje diamenty
www.agatalimanowka.pl
www.odstresudosukcesu.pl

Tańsza niż kozetka u terapeuty czy nocna impreza, a stawia na nogi lepiej niż kawa o poranku! Pozwala skutecznie rozprawić się z przekonaniami, które w nas tkwią i nie pozwalają uwolnić się od żalu i smutku po nieudanym związku.

Jestem singielką od kilku lat. Ta książka utwierdziła mnie w przekonaniu, że aktualnie jestem w tym miejscu, w którym chcę być. To mój świadomy wybór i dobrze mi z nim.

„Singielkę” szczególnie polecam kobietom, które właśnie przeżyły rozstanie i nie potrafią odnaleźć się w tej trudnych dla nich sytuacjach – książka pozwala zanurzyć się w sobie i odpowiedzieć na pytanie: „Czego JA właściwie chcę i potrzebuję?”. Nie rodzina czy nie bliskie mi osoby.

Małgorzata Gołąbek
bizneswoman
singielka od kilku lat
sama, ale nie samotna!

Chcesz kupić teraz? OK.
Twoje życie. Twoje dzieło. Bądź artystką!