SINGIELKA ebook

Od równowagi emocjonalnej do miłości

Kup książkę, która odmieni Twoje życie!

To książka dla każdej kobiety

DLA KOGO JEST KSIĄŻKA?

DLA KOBIET

Nie tylko singielek ale dla wszystkich kobiet, które mają odwagę wziąć odpowiedzialność za swoje życie!

DLA ODWAŻNYCH

Jeśli jesteś kobietą, która potrzebuje powrócić do równowagi emocjonalnej!

DLA GOTOWYCH NA ZWIĄZEK

Jeśli jesteś kobietą, która poszukuje odpowiedniego partnera!

KIM JEST AUTORKA?

Wioletta Klinicka

Mam na imię Wioletta i jestem Twoim osobistym trenerem. Otwórz pierwszą stronę i – zaopatrzona w notes, kalendarz i długopis – zacznij od początku.

Ty też możesz odmienić swoje życie!

Pomiędzy moim ciałem, duszą a rozumem zapanowała harmonia. Dręczące uczucie wewnętrznej pustki było wypełniane stopniowo przez zadowolenie. Nareszcie zaczęłam rozumieć, dlaczego nie mogłam rozbić muru oddzielającego mnie od emocjonalnej stabilności, poczucia ważności, trwałości postanowień, realizacji marzeń i przelotnych romansów. Kiedy przestałam kręcić się wokół własnej osi, poczułam, jak zawirowały wszystkie planety w naszym Układzie Słonecznym. Singielka po czterdziestce, po rozpadzie dwóch małżeństw, kilku niezobowiązujących romansach – hm, brzmi ciekawie, tym bardziej że już nie opieram się pokusie przyjmowania komplementów. „Co zrobiłaś?” – pytają mnie ci, którzy nagle zauważyli, że w równej części korzystam z tlenu. Patrząc im z dumą w oczy, uśmiecham się i szepczę: „Nic, tylko się zakochałam”. A po chwili dodaję: „W sobie”.

Z nutą egoizmu patrzę na swoje ciało, które jest chyba nawet bardziej seksowne niż wówczas, gdy miałam dwadzieścia pięć lat. Wydaje mi się, że czyni to świadomość siebie, sekret seksapilu kryje się bowiem nie tylko pod powierzchnią ubrań, w błyszczących oczach, ale również w umyśle. I tam jest go chyba najwięcej. Nie tylko ja odczuwam, jak emanuję całą gamą pożądanych emocji, czuje to także barman, który nalewa mi merlota, lekarz spoglądający znad karty, mój analityk finansowy, taksówkarz i ten, którego wybrałam sobie na kochanka. Czy naprawdę mężczyźni boją się inteligentnych, pewnych siebie, odrobinę bezpruderyjnych kobiet? Coś mi się wydaje, że w równej mierze co ciało pociąga ich kobieca niezależność, stabilność emocjonalna i poczucie ważności na tym świecie.

Książka, którą właśnie trzymasz w ręku, powstała z myślą o kobietach, które mają ochotę na lepszą jakość życia. Skonstruowałam ją tak, abyś nauczyła się, jak kreatywnie i na swoją korzyść przełożyć poczucie zagubienia, samotności, rozstroju nerwowego. Zakończysz etap zadręczania siebie, a rozpoczniesz życie pełne ekscytacji. Nauczysz się cieszyć każdym dniem, chwilą i flirtami. Stawiać odważnie czoła wyzwaniom, zmianom i nowym relacjom. Poszukiwać tego, co zburzy Twoje obawy i spotęguje poczucie istnienia. Bo Tobie też się od życia należy, z małym wyjątkiem – należy Ci się to, nad czym będziesz pracować i czego będziesz naprawdę pożądać. Aby dostać, trzeba każdym centymetrem ciała, każdą komórką i połączeniem neuronowym chcieć.

 

Celem całej książki jest to, abyś nauczyła się rozróżnić, czym jest bycie singielką od bycia osobą samotną. Abyś mogła z dumą patrzeć w lustro i wypowiadać słowa: „Jestem zajebista”.

Książka ta jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu: składa się z trzech części.

Pierwsza część jest umiejętnym wprowadzeniem Cię w świat Twoich uczuć. Każda zmiana, każda decyzja, każde działanie jest nakręcane przez emocje. Twoja przyszłość zależy od Twojego stanu emocjonalnego. Z doświadczenia wiem, że wiele kobiet decyduje się na zmianę w momencie przeżywania kryzysu. Aby jednak osiągnąć zamierzony rezultat i utrzymać go, w pierwszym kroku musisz powrócić do równowagi emocjonalnej. Emocjonalnie inteligentna kobieta ma największą szansę na natknięcie się na tego „właściwego” faceta, a już na pewno na takiego, którego będzie w stanie zaakceptować.

Druga część książki to podróż od punktu A (w którym się znajdujesz) do punktu B (czyli twojego celu). Część ta, przeplatana rzetelną wiedzą i prostymi, ale skutecznymi ćwiczeniami, ukształtuje Cię według Twoich pragnień. Nauczysz się myśleć, odczuwać, mówić, podejmować decyzje, planować, realizować założenia tak, aby być najlepszym kąskiem dla przyszłego wybranka, a już na pewno by być z siebie dumną i śmiać się w twarz tym, którzy patrzą na Ciebie z politowaniem, lub tym, którzy dopiero Cię dostrzegli.

Trzecia część wspomagać będzie Twój rozwój, ale przede wszystkim pomoże Ci w chwili zwątpienia. To szereg ćwiczeń, które możesz wybierać losowo lub w sposób przemyślany. To motywatory. Dzięki ich zastosowaniu nie powrócisz do zatęchłych, stereotypowych wzorców myślowych i zachowawczych. Zmiana wymaga pracy i zaangażowania, ale również systematycznych powtórzeń. Tylko poprzez ćwiczenia rozerwiesz zastygłe połączenia neuronowe w mózgu i stworzysz inne ścieżki, które ukształtują nową Ciebie.

 

Pamiętaj, że to, czy zaszła w Tobie zmiana, czy nie, zweryfikuje zetknięcie się z bodźcem. Dlatego ważne, abyś wyszła do ludzi i odmieniała miłość przez wszystkie przypadki. Podczas podróży i zawierania znajomości nie zapomnij o analizie swoich zachowań, wyciąganiu wniosków i wybieraniu tego, co jest dla Ciebie najbardziej pożyteczne. Nie bój się smakować życia i doświadczać – tylko w ten sposób poznasz siebie, swoje słabości, ale i mocne strony, na których się skoncentrujesz, aby każdego dnia być bardziej atrakcyjną nie tylko dla mężczyzn, którzy z utęsknieniem będą wodzić za Tobą wzrokiem, nie tylko dla przyjaciół, którzy będą się zastanawiać, jak dokonałaś tyle fantastycznych zmian w tak krótkim czasie, ale w szczególności dla siebie.

Zaczynamy?

Super!

Opinie o książce:

To książka dla każdej kobiety!

Strona po stronie zyskujesz okazję do tego, aby lepiej poznać samą siebie i zrozumieć, co jest twoją największą siłą. Wioletta dzieli się nie tylko swoją wiedzą, lecz także osobistymi historiami, które pokazują, w jaki sposób zmieniła swoje życie. Praktyczne narzędzia ty również możesz to zrobić.

W każdym rozdziale zadaje pytania, zmusza do refleksji, popycha do działania. I przypomina – albo  uświadamia – że największą siłę mamy w sobie! Gorąco polecam!

Magdalena Radecka
przedsiębiorca, mówca motywacyjny, coach
autorka książki „Tak. Prawo przyciągania działa. Historie prawdziwe”
www.magdalenaradecka.com
www.takprawoprzyciaganiadziala.pl

Książka nie tylko dla singielek po burzliwych lub toksycznych związkach, lecz także dla wszystkich kobiet, które wikłają się w rozmaite relacje.
Jest to rodzaj podróży, która przeprowadzi Cię przez proces zmian. Na szczególne podkreślenie zasługują ćwiczenia z zakresu inteligencji emocjonalnej – codzienne małe kroki złożą się na spektakularne efekty i pozwolą Ci wypracować oraz utrwalić nowe nawyki.
Na bazie osobistej historii autorki zadasz sobie pytania, dzięki którym uświadomisz sobie, czego chcesz, dokąd zmierzasz i jak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie. Nauczysz się doceniać siebie i każde, nawet najdrobniejsze swoje osiągnięcie.

Agata Limanówka
psycholog i trener biznesu, strateg, mentor, coach ICF
autorka książki „Od stresu do sukcesu”
szlifuje diamenty
www.agatalimanowka.pl
www.odstresudosukcesu.pl

Tańsza niż kozetka u terapeuty czy nocna impreza, a stawia na nogi lepiej niż kawa o poranku! Pozwala skutecznie rozprawić się z przekonaniami, które w nas tkwią i nie pozwalają uwolnić się od żalu i smutku po nieudanym związku.

Jestem singielką od kilku lat. Ta książka utwierdziła mnie w przekonaniu, że aktualnie jestem w tym miejscu, w którym chcę być. To mój świadomy wybór i dobrze mi z nim.

„Singielkę” szczególnie polecam kobietom, które właśnie przeżyły rozstanie i nie potrafią odnaleźć się w tej trudnych dla nich sytuacjach – książka pozwala zanurzyć się w sobie i odpowiedzieć na pytanie: „Czego JA właściwie chcę i potrzebuję?”. Nie rodzina czy nie bliskie mi osoby.

Małgorzata Gołąbek
bizneswoman
singielka od kilku lat
sama, ale nie samotna!

KUP TERAZ KSIĄŻKA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI