TY I ON OBECNIE JESTEŚCIE BOHATERAMI DWÓCH RÓŻNYCH SERIALI. JUŻ NIEDŁUGO WASZE DROGI SIĘ ZEJDĄ.

CZY JESTEŚ GOTOWA NIE TYLKO SPAĆ W PIONIE, ALE RÓWNIEŻ PODZIELIĆ SIĘ OSTATNIĄ KOSTKĄ PTASIEGO MLECZKA?
CZY JESTEŚ GOTOWA ZROBIĆ MIEJSCE W SZUFLADZIE NA JEGO MASZYNKĘ DO GOLENIA?
CZY JESTEŚ GOTOWA NA USUNIĘCIE KONTA Z PORTALU RANDKOWEGO?

A WIĘC SIĘGNIJ PO „SINGIELKĘ” I POZNAJ MIŁOŚĆ, KTÓRA WYZWOLI W TOBIE TO, CO NAJLEPSZE.
Zróbmy to!

Czy odcięłabyś sobie część ciała, z której nie jesteś zadowolona?

Jeśli teraz oczekujesz miłości, to odczuwaj miłość całą sobą. Oczekiwanie nie jest twoim wrogiem. Nie uciekaj przed nim, nie odpychaj – ono jest częścią ciebie. Naucz się rozpoznawać swoje osobiste potrzeby. Odrzuć te, które narzuca ci społeczeństwo, kultura i rodzina.

Pobądź ze swoimi oczekiwaniami sam na sam. Uczyń z oczekiwań klucz, który pomoże ci otworzyć się na to, czego naprawdę pragniesz. Powiedz teraz, czego pragniesz? Powiedz na głos!

Prawdziwe pragnienie usłyszysz tylko w ciszy, która jest częścią samotności, a więc teraz masz ostatnią szansę.

I kochaj siebie, kochaj otaczające cię drobiazgi, ludzi, którzy są obecni. Szukaj w nich oparcia i sama stań się oparciem dla innych. Przestań być żywym emocjonalnym wysypiskiem. Stań się towarzyszką swojego życia, aby już niedługo spojrzeć w oczy miłości, która cię odnajdzie.

A mój kurs „Singielka” pokaże ci, jak to osiągnąć.

Sięgnij odważnie po ten poradnik, gdyż
dzięki „Singielce” masz okazję na odczuwanie miłości.

Ciesz się, bo to się dzieje!

SINGIELKA. OD RÓWNOWAGI EMOCJONALNEJ DO MIŁOŚCI TO:

TWÓJ UŚMIECH

Ponieważ zrozumiesz, że ty też nie chcesz partnera, który wiecznie cierpi na dobór niezadowolenia z życia. Emanuje negatywnymi emocjami i wkurza się bez większego powodu.

Cóż to za facet, który wiecznie oczekuje, nic w zamian nie dając. Jak wysoko uniosą ci się kąciki ust, gdy uświadomisz sobie, że przyciągasz to, czym sama emanujesz.

No cóż, każda singielka wie, a mało która praktykuje. Chcesz, aby twój status społeczny brzmiał: „śpię w pionie”. Współczucie nie jest ci potrzebne. Potrzebna ci jest „Singielka”, która wie, jak zmienić twoje nastawienie do życia.

TWOJE ZROZUMIENIE I AKCEPTACJA

W pierwszej kolejności obdarujesz siebie tym przywilejem. Palącą potrzebą, którą zaspokoisz podczas kursu, jest poznanie siebie i drogi, którą podążasz.

Kochanie innych musi poprzedzać zakochanie się w swoich wadach, bo każdy je ma. Kolejno swoją uwagę i energię poprowadzisz w kierunku określenia osobistych potrzeb.

Dowiesz się, kogo tak naprawdę widzisz obok siebie. Jaki ma być ten twój idealnie nieidealny facet. Dowiesz się, na jakie jego wady możesz wiecznie przymykać oko. A ja będę cię wspierać, ponieważ szanuję twoje decyzje, wybory i twoją indywidualność.

TWOJA AUTENTYCZNOŚĆ

Tylko TY możesz wywołać lawinę miłości. Jedynym na to sposobem jest akceptacja swojego wnętrza, które zawsze pokazuj na randkach. Bądź autentyczna.

W momencie, gdy próbujesz być kimś innym, zdradzasz wewnętrzną siebie. A zdradzona kobieta jest mściwa. Pośród wielu facetów, wybierz tego, który cię akceptuje i odwdzięcz się jemu tym samym.

Nie martw się. Przejdziemy przez ten proces razem, ponieważ TWOJE PRAGNIENIE ma dla mnie znaczenie. Już od pierwszych godzin kursu zaczniesz poznawać swoją wartość, wzmacniać pewność siebie a przede wszystkim kochać całym sercem. Skoro jesteś na tej stronie, to oznacza, że jesteś  gotowa wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

KIM JEST AUTORKA?

wioletta klinicka pisarka

Wioletta Klinicka

Mam na imię Wioletta i pomogę Ci otworzyć pierwszą stronę twojego nowego życia. Zaopatrzona w doświadczenie, o którym przeczytasz w książce, mam pewność, że jeśli ja mogłam wywrócić postrzeganie siebie do góry nogami, to Ty też możesz, jeśli tylko tego chcesz.

Moja historia?

Pewnego dnia – niepostrzeżenie – pomiędzy moim ciałem, duszą a rozumem zapanowała harmonia. Dręczące uczucie wewnętrznej pustki wypełniło się zadowoleniem. Nareszcie zaczęłam rozumieć, dlaczego nie mogłam rozbić muru oddzielającego mnie od emocjonalnej stabilności, poczucia ważności, trwałości postanowień, realizacji marzeń i romansów.

Kiedy przestałam kręcić się wokół własnej osi, poczułam, jak zawirowały wszystkie planety w naszym Układzie Słonecznym. Flirtująca z mężczyznami Singielka po czterdziestce, po rozpadzie dwóch małżeństw, kilku niezobowiązujących romansach – dla wielu, brzmi ciekawie.
„Co zrobiłaś?” – pytają mnie ci, którzy nagle zauważyli, że w równej części korzystam z tlenu. Patrząc im z dumą w oczy, uśmiecham się i szepczę: „Nic, tylko się otworzyłam”. A po chwili dodaję: „Na miłość”.

Pamiętaj, jeśli ktoś cię zapyta, dlaczego jeszcze jesteś singielką nie musisz nic odpowiadać.
A jeśli już, to odpowiedz:

NARAZIE PRZYMIERZAM. Z FACETEM JEST, JAK Z SUKIENKĄ, POWINIEN NA MNIE DOBRZE LEŻEĆ!

Wypróbowałam! Zostawiasz rozmówcę na bezdechu.

singielka kurs

Szczęście odczuwam, gdy wszystko co myślę, czuję i robię jest

w harmonii.
Też tak chcesz?

OPIS KSIĄŻKI I RECENZJE

Książka, którą za chwilę będziesz czytała, powstała z myślą o kobietach, które mają ochotę na lepszą jakość życia. Skonstruowałam ją tak, abyś nauczyła się, jak kreatywnie i na swoją korzyść przełożyć poczucie zagubienia, samotności, rozstroju nerwowego. Zakończysz etap zadręczania siebie, a rozpoczniesz życie pełne ekscytacji. Nauczysz się cieszyć każdym dniem, chwilą i flirtami. Stawiać odważnie czoła wyzwaniom, zmianom i nowym relacjom. Poszukiwać tego, co zburzy Twoje obawy i spotęguje poczucie istnienia. Bo Tobie też się od życia należy, z małym wyjątkiem – należy Ci się to, nad czym będziesz pracować i czego będziesz naprawdę pożądać. Aby dostać, trzeba każdym centymetrem ciała, każdą komórką i połączeniem neuronowym chcieć.

 

Celem całej książki jest to, abyś odszukała autentyczną siebie, ponieważ tylko w ten sposób odszuka cię mężczyzna, na jakiego w rzeczywistości zasługujesz.

życie po rozwodzie

Książka ta jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu: składa się z trzech części.

Pierwsza część jest umiejętnym wprowadzeniem Cię w świat Twoich uczuć. Każda zmiana, każda decyzja, każde działanie jest nakręcane przez emocje. Twoja przyszłość zależy od Twojego stanu emocjonalnego. Z doświadczenia wiem, że wiele kobiet decyduje się na zmianę w momencie przeżywania kryzysu. Aby jednak osiągnąć zamierzony rezultat i utrzymać go, w pierwszym kroku musisz powrócić do równowagi emocjonalnej. Emocjonalnie inteligentna kobieta ma największą szansę na natknięcie się na tego „właściwego” faceta, a już na pewno na takiego, którego będzie w stanie zaakceptować.

Druga część książki to podróż od punktu A (w którym się znajdujesz) do punktu B (czyli twojego celu). Część ta, przeplatana rzetelną wiedzą i prostymi, ale skutecznymi ćwiczeniami, ukształtuje Cię według Twoich pragnień. Nauczysz się myśleć, odczuwać, mówić, podejmować decyzje, planować, realizować założenia tak, aby być najlepszym kąskiem dla przyszłego wybranka, a już na pewno by być z siebie dumną i śmiać się w twarz tym, którzy patrzą na Ciebie z politowaniem, lub tym, którzy dopiero Cię dostrzegli.

Trzecia część wspomagać będzie Twój rozwój, ale przede wszystkim pomoże Ci w chwili zwątpienia. To szereg ćwiczeń, które możesz wybierać losowo lub w sposób przemyślany. To motywatory. Dzięki ich zastosowaniu nie powrócisz do zatęchłych, stereotypowych wzorców myślowych i zachowawczych. Zmiana wymaga pracy i zaangażowania, ale również systematycznych powtórzeń. Tylko poprzez ćwiczenia rozerwiesz zastygłe połączenia neuronowe w mózgu i stworzysz inne ścieżki, które ukształtują nową Ciebie.

Pamiętaj, że to, czy zaszła w Tobie zmiana, czy nie, zweryfikuje zetknięcie się z bodźcem. Dlatego ważne, abyś wyszła do ludzi i odmieniała miłość przez wszystkie przypadki. Podczas podróży i zawierania znajomości nie zapomnij o analizie swoich zachowań, wyciąganiu wniosków i wybieraniu tego, co jest dla Ciebie najbardziej pożyteczne. Nie bój się smakować życia i doświadczać – tylko w ten sposób poznasz siebie, swoje słabości, ale i mocne strony, na których się skoncentrujesz, aby każdego dnia być bardziej atrakcyjną nie tylko dla mężczyzn, którzy z utęsknieniem będą wodzić za Tobą wzrokiem, nie tylko dla przyjaciół, którzy będą się zastanawiać, jak dokonałaś tyle fantastycznych zmian w tak krótkim czasie, ale w szczególności dla siebie.

Zaczynamy?

Super!

Opinie o książce:

To książka dla każdej kobiety!

Strona po stronie zyskujesz okazję do tego, aby lepiej poznać samą siebie i zrozumieć, co jest twoją największą siłą. Wioletta dzieli się nie tylko swoją wiedzą, lecz także osobistymi historiami, które pokazują, w jaki sposób zmieniła swoje życie. Praktyczne narzędzia ty również możesz to zrobić.

W każdym rozdziale zadaje pytania, zmusza do refleksji, popycha do działania. I przypomina – albo  uświadamia – że największą siłę mamy w sobie! Gorąco polecam!

Magdalena Radecka
przedsiębiorca, mówca motywacyjny, coach
autorka książki „Tak. Prawo przyciągania działa. Historie prawdziwe”
www.magdalenaradecka.com
www.takprawoprzyciaganiadziala.pl

Książka nie tylko dla singielek po burzliwych lub toksycznych związkach, lecz także dla wszystkich kobiet, które wikłają się w rozmaite relacje.
Jest to rodzaj podróży, która przeprowadzi Cię przez proces zmian. Na szczególne podkreślenie zasługują ćwiczenia z zakresu inteligencji emocjonalnej – codzienne małe kroki złożą się na spektakularne efekty i pozwolą Ci wypracować oraz utrwalić nowe nawyki.
Na bazie osobistej historii autorki zadasz sobie pytania, dzięki którym uświadomisz sobie, czego chcesz, dokąd zmierzasz i jak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie. Nauczysz się doceniać siebie i każde, nawet najdrobniejsze swoje osiągnięcie.

Agata Limanówka
psycholog i trener biznesu, strateg, mentor, coach ICF
autorka książki „Od stresu do sukcesu”
szlifuje diamenty
www.agatalimanowka.pl
www.odstresudosukcesu.pl

Tańsza niż kozetka u terapeuty czy nocna impreza, a stawia na nogi lepiej niż kawa o poranku! Pozwala skutecznie rozprawić się z przekonaniami, które w nas tkwią i nie pozwalają uwolnić się od żalu i smutku po nieudanym związku.

Jestem singielką od kilku lat. Ta książka utwierdziła mnie w przekonaniu, że aktualnie jestem w tym miejscu, w którym chcę być. To mój świadomy wybór i dobrze mi z nim.

„Singielkę” szczególnie polecam kobietom, które właśnie przeżyły rozstanie i nie potrafią odnaleźć się w tej trudnych dla nich sytuacjach – książka pozwala zanurzyć się w sobie i odpowiedzieć na pytanie: „Czego JA właściwie chcę i potrzebuję?”. Nie rodzina czy nie bliskie mi osoby.

Małgorzata Gołąbek
bizneswoman

PRZESTAŃ GDYBAĆ. SKORZYSTAJ ZE SPRAWDZONEGO PRZEPISU NA MIŁOŚĆ.
A JEŚLI WCIĄŻ MASZ WĄTPLIWOŚCI, TO POBIERZ BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ TEGO, CO PÓŻNIEJ MOŻESZ MIEĆ W CAŁOŚCI.