SPANIE PO PRZEKĄTNEJ TO NIE TYLKO ŁÓŻKO WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE.
TO POZBYCIE SIĘ ILUZJI, ŻE KTOŚ MUSI CIĘ DOPEŁNIĆ ABYŚ CZUŁA SIĘ WARTOŚCIOWA.
I WIESZ, MASZ RACJĘ – NIE POTRZEBUJESZ KSIĘCIA, ŻEBY MIEĆ WŁASNE SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE.

„SINGIELKA” POMOŻE CI
STAĆ SIĘ MIŁOŚCIĄ, KTÓREJ NIGDY NIE OTRZYMAŁAŚ.
Zróbmy to!

Czy odcięłabyś sobie część ciała, z której nie jesteś zadowolona?

Jeśli teraz czujesz się samotna, to odczuwaj samotność całą sobą. Ona nie jest twoim wrogiem. Nie uciekaj przed nią, nie odpychaj – ona jest częścią ciebie. Naucz się swojej samotności, poznaj ją, pobądź z nią ten jeden raz w życiu sam na sam. Uczyń z samotności klucz, który pomoże ci otworzyć się na to, czego pragniesz.

Powiedz teraz, czego pragniesz? Powiedz na głos! Prawdziwe pragnienie usłyszysz tylko w ciszy, która jest częścią samotności.

I kochaj, kochaj siebie, kochaj otaczające cię drobiazgi, ludzi, którzy są obecni. Szukaj w nich oparcia i sama stań się oparciem dla innych. Przestań być żywym emocjonalnym wysypiskiem, a stań się towarzyszką swojego życia. A mój kurs „Singielka” pokaże ci, jak to osiągnąć.

Sięgnij odważnie po ten poradnik, bo jestem z tobą, abyś w końcu mogła
głęboko odetchnąć.

Ciesz się, bo to się dzieje!

SINGIELKA. OD RÓWNOWAGI EMOCJONALNEJ DO MIŁOŚCI TO:

TWÓJ UŚMIECH

Uśmiechniesz się, gdy tylko zrozumiesz i nauczysz się, że nie musisz nić nikomu udowadniać, nikomu się tłumaczyć. Już niedługo przestaniesz uzmysławiać swoim znajomym, że nie masz palącej potrzeby polować na partnera tylko dlatego, że twój status społeczny brzmi: „śpię po przekątnej łóżka”.

Współczucie nie będzie ci potrzebne, ponieważ pokochasz siebie. Pokochasz wolność wyboru i uznasz za szczęście. Jako singielka też możesz dobrze się bawić.

Uśmiechniesz się, gdy tylko poczujesz w sobie piękno i pozwolisz sobie kreatywnie wypełniać każdą przestrzeń twojego życia.

TWOJE ZROZUMIENIE I AKCEPTACJA

Faktu, że twoje życie to 10 % togo, co ci się przydarza i 90% tego, jak na to reagujesz. Jedyną rzeczą, nad którą warto panować to własne myśli i emocje. Odpuścisz to, na co nie masz wpływu. Swoją uwagę i energię poprowadzisz w kierunku spełniania osobistych potrzeb.

Palącą potrzebą, którą zaspokoisz podczas kursu, jest zrozumienie i wybaczenie sobie. Wiem, że czasami tęsknisz za tym co było, za toksycznym partnerem lub takim, który cię nudził. Wszystko się zmienia, a proces odrodzenia bywa trudny.

Dlatego poprowadzę cię krok po kroku, będę cię wspierać, ponieważ szanuję twoją historię, decyzje o zamianie i twoją indywidualność.

TWOJA AUTENTYCZNOŚĆ

Tylko TY możesz wywołać lawinę miłości. Jedynym sposobem jest poznanie siebie i akceptacja swojego wnętrza, które zawsze odbija się na zewnątrz. W momencie, gdy próbujesz być kimś innym, zdradzasz samą siebie. A zdrada cholernie boli.

„Singielka” przyjmuje cię taką, jaka jesteś. Nie próbuje cię upodabniać do lepszych, bo lepsze kobiety nie istnieją. Każda z nas jest edycją limitowaną.

Już od pierwszych godzin kursy zaczniesz poznawać swoją wartość, wzmacniać pewność siebie a przede wszystkim kochać całym sercem. Skoro jesteś na tej stronie, to oznacza, że jesteś gotowa aby wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

KIM JEST AUTORKA?

wioletta klinicka pisarka

Wioletta Klinicka

Mam na imię Wioletta i pomogę Ci otworzyć pierwszą stronę twojego nowego życia. Zaopatrzona w doświadczenie, o którym przeczytasz w książce, mam pewność, że jeśli ja mogłam wywrócić postrzeganie siebie do góry nogami, to Ty też możesz, jeśli tylko tego chcesz.

Moja historia?

Pewnego dnia – niepostrzeżenie – pomiędzy moim ciałem, duszą a rozumem zapanowała harmonia. Dręczące uczucie wewnętrznej pustki wypełniło się zadowoleniem. Nareszcie zaczęłam rozumieć, dlaczego nie mogłam rozbić muru oddzielającego mnie od emocjonalnej stabilności, poczucia ważności, trwałości postanowień, realizacji marzeń i poczucia spełnienia.

Kiedy przestałam kręcić się wokół własnej osi, poczułam, jak zawirowały wszystkie planety w naszym Układzie Słonecznym. Jestem Singielką po czterdziestce, po rozpadzie dwóch małżeństw, kilku niezobowiązujących romansach – hm, brzmi ciekawie. „Co zrobiłaś?” – pytają mnie ci, którzy nagle zauważyli, że w równej części korzystam z tlenu. Patrząc im z dumą w oczy, uśmiecham się i szepczę: „Nic, tylko się zakochałam”. A po chwili dodaję: „W sobie”.

Pamiętaj, jeśli ktoś cię zapyta, dlaczego jeszcze jesteś singielką nie musisz nic odpowiadać.
A jeśli już, to odpowiedz:

NADAL UCZĘ SIĘ KOCHAĆ CZĘŚCI SIEBIE, DLA KTÓRYCH NIKT NIE KLASZCZE!

Rudy Francisco
Wypróbowałam! Zostawiasz rozmówcę na bezdechu.

Szczęście odczuwam, gdy wszystko co myślę, czuję i robię jest

w harmonii.
Też tak chcesz?

OPIS KSIĄŻKI I RECENZJE

Książka, którą za chwilę będziesz czytała, powstała z myślą o kobietach, które mają ochotę na lepszą jakość życia. Skonstruowałam ją tak, abyś nauczyła się, jak na swoją korzyść przełożyć poczucie zagubienia, samotności, rozstroju nerwowego. Zakończysz etap zadręczania siebie, a rozpoczniesz życie pełne ekscytacji. Nauczysz się cieszyć każdym dniem. Stawiać odważnie czoła wyzwaniom, zmianom i nowym relacjom. Bo Tobie też się od życia należy, z małym wyjątkiem – należy Ci się to, nad czym będziesz pracować i czego będziesz naprawdę pożądać. Aby dostać, trzeba każdym centymetrem ciała, każdą komórką i połączeniem neuronowym chcieć.

 

Celem całej książki jest to, abyś nauczyła się rozróżnić, czym jest bycie singielką od bycia osobą samotną. Abyś mogła z dumą patrzeć w lustro i wypowiadać słowa: „Jestem zajebista”.

Książka ta jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu: składa się z trzech części.

Pierwsza część jest umiejętnym wprowadzeniem Cię w świat Twoich uczuć. Każda zmiana, każda decyzja, każde działanie jest nakręcane przez emocje. Twoja przyszłość zależy od Twojego stanu emocjonalnego. Z doświadczenia wiem, że wiele kobiet decyduje się na zmianę w momencie przeżywania kryzysu. Aby jednak osiągnąć zamierzony rezultat i utrzymać go, w pierwszym kroku musisz powrócić do równowagi emocjonalnej. Emocjonalnie inteligentna kobieta ma największą szansę na natknięcie się na tego „właściwego” faceta, a już na pewno na takiego, którego będzie w stanie zaakceptować.

Druga część książki to podróż od punktu A (w którym się znajdujesz) do punktu B (czyli twojego celu). Część ta, przeplatana rzetelną wiedzą i prostymi, ale skutecznymi ćwiczeniami, ukształtuje Cię według Twoich pragnień. Nauczysz się myśleć, odczuwać, mówić, podejmować decyzje, planować, realizować założenia tak, aby być najlepszym kąskiem dla przyszłego wybranka, a już na pewno by być z siebie dumną i śmiać się w twarz tym, którzy patrzą na Ciebie z politowaniem, lub tym, którzy dopiero Cię dostrzegli.

Trzecia część wspomagać będzie Twój rozwój, ale przede wszystkim pomoże Ci w chwili zwątpienia. To szereg ćwiczeń, które możesz wybierać losowo lub w sposób przemyślany. To motywatory. Dzięki ich zastosowaniu nie powrócisz do zatęchłych, stereotypowych wzorców myślowych i zachowawczych. Zmiana wymaga pracy i zaangażowania, ale również systematycznych powtórzeń. Tylko poprzez ćwiczenia rozerwiesz zastygłe połączenia neuronowe w mózgu i stworzysz inne ścieżki, które ukształtują nową Ciebie.

 

Pamiętaj, że to, czy zaszła w Tobie zmiana, czy nie, zweryfikuje zetknięcie się z bodźcem. Dlatego ważne, abyś wyszła do ludzi i odmieniała miłość przez wszystkie przypadki. Podczas podróży i zawierania znajomości nie zapomnij o analizie swoich zachowań, wyciąganiu wniosków i wybieraniu tego, co jest dla Ciebie najbardziej pożyteczne. Nie bój się smakować życia i doświadczać – tylko w ten sposób poznasz siebie, swoje słabości, ale i mocne strony, na których się skoncentrujesz, aby każdego dnia być bardziej atrakcyjną nie tylko dla mężczyzn, którzy z utęsknieniem będą wodzić za Tobą wzrokiem, nie tylko dla przyjaciół, którzy będą się zastanawiać, jak dokonałaś tyle fantastycznych zmian w tak krótkim czasie, ale w szczególności dla siebie.

Zaczynamy?

Super!

Opinie o książce:

To książka dla każdej kobiety!

Strona po stronie zyskujesz okazję do tego, aby lepiej poznać samą siebie i zrozumieć, co jest twoją największą siłą. Wioletta dzieli się nie tylko swoją wiedzą, lecz także osobistymi historiami, które pokazują, w jaki sposób zmieniła swoje życie. Praktyczne narzędzia ty również możesz to zrobić.

W każdym rozdziale zadaje pytania, zmusza do refleksji, popycha do działania. I przypomina – albo  uświadamia – że największą siłę mamy w sobie! Gorąco polecam!

Magdalena Radecka
przedsiębiorca, mówca motywacyjny, coach
autorka książki „Tak. Prawo przyciągania działa. Historie prawdziwe”
www.magdalenaradecka.com
www.takprawoprzyciaganiadziala.pl

Książka nie tylko dla singielek po burzliwych lub toksycznych związkach, lecz także dla wszystkich kobiet, które wikłają się w rozmaite relacje.
Jest to rodzaj podróży, która przeprowadzi Cię przez proces zmian. Na szczególne podkreślenie zasługują ćwiczenia z zakresu inteligencji emocjonalnej – codzienne małe kroki złożą się na spektakularne efekty i pozwolą Ci wypracować oraz utrwalić nowe nawyki.
Na bazie osobistej historii autorki zadasz sobie pytania, dzięki którym uświadomisz sobie, czego chcesz, dokąd zmierzasz i jak chciałabyś, aby wyglądało Twoje życie. Nauczysz się doceniać siebie i każde, nawet najdrobniejsze swoje osiągnięcie.

Agata Limanówka
psycholog i trener biznesu, strateg, mentor, coach ICF
autorka książki „Od stresu do sukcesu”
szlifuje diamenty
www.agatalimanowka.pl
www.odstresudosukcesu.pl

Tańsza niż kozetka u terapeuty czy nocna impreza, a stawia na nogi lepiej niż kawa o poranku! Pozwala skutecznie rozprawić się z przekonaniami, które w nas tkwią i nie pozwalają uwolnić się od żalu i smutku po nieudanym związku.

Jestem singielką od kilku lat. Ta książka utwierdziła mnie w przekonaniu, że aktualnie jestem w tym miejscu, w którym chcę być. To mój świadomy wybór i dobrze mi z nim.

„Singielkę” szczególnie polecam kobietom, które właśnie przeżyły rozstanie i nie potrafią odnaleźć się w tej trudnych dla nich sytuacjach – książka pozwala zanurzyć się w sobie i odpowiedzieć na pytanie: „Czego JA właściwie chcę i potrzebuję?”. Nie rodzina czy nie bliskie mi osoby.

Małgorzata Gołąbek
bizneswoman
singielka od kilku lat
sama, ale nie samotna!

CHCESZ KUPIĆ TERAZ? OK.
TWOJE ŻYCIE. TWOJE DZIEŁO. BĄDŹ ARTYSTKĄ!