Samotnie

Oceń stronę/wpis

Samotnie

W bezładzie wspomnień, obrazów wyblakłych w zawiłości i strzępach historii o miłości szukałam drogi powrotnej do bliskości.

Czekałam na gest, który pomoże mi rozpoznać drogę do ciebie. Oddzielić prawdę od fałszu. Żyję w złudzeniu. Tkwię w rozmarzonych myślach.

Między niebem a piekłem jest ziemia, na której wciąż nie przenikają się nasze drogi. I nie wiem, czy za karę, czy może przewrotny los chce mi czegoś zaoszczędzić.

Między moim a twoim ciałem dystans jest. Nie kończy się nawet wtedy, gdy śnię, o ważności między nami. Nie mogę tego znieść.

Stoję nad przepaścią. Patrzę w oczy swojej przyszłości. Ona przyjdzie. Jutro. Tak wrednie pusta znowu dopadnie mnie.

Tuż obok nie ma oczu wyczekujących moich zwierzeń. Z bólu samotności wiję się na betonowej posadzce, która studzi pragnienie śmierci.

Wioletta K.

Fragment z wkrótce wydanego zbioru „Krzyk”.

Ps.

Książka “Miłość odmieniana przez przypadki” na wyciągnięcie ręki. Dostępna w renomowanych księgarniach internetowych.

Jesteś singielką? Chcesz coś zmienić? Nie wiesz od czego zacząć?

Zamów książkę – efektywny kurs kobiet – “Singielka. Od równowagi emocjonalnej do miłości”,  która jest gotowym narzędziem czekającym na kobiety takie jak Ty. Historie prawdziwe, kształtująca wiedza merytoryczna i łatwe oraz proste do wykonania ćwiczenia dają szansę  na nową jakość życia.

Zapoznaj się również z warsztatami w formie e-booków, które dla Ciebie przygotowałam w celu poprawy codzienności, nabrania pewności siebie i skuteczniejszego działania.

Już wkrótce ukażą się kolejne pozycje wydawnicze autorki, zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku. 

Pozdrawiam ciepło. 

Wioletta K. 

Trener Integracji Personalnej

Polecane artykuły