PARALLAX PAGE

core values

CONSULTING

Duis at mollis magna, vel congue ex. Aliquam rhoncus erat quis massa consequat, sit amet bibendum nisi blandit.

RESPONSIVE

Duis at mollis magna, vel congue ex. Aliquam rhoncus erat quis massa consequat, sit amet bibendum nisi blandit.

MARKETING

Duis at mollis magna, vel congue ex. Aliquam rhoncus erat quis massa consequat, sit amet bibendum nisi blandit.

TECHNOLOGIES

ACHIEVEMENTS

0
JOBS DONE
0
MINUTES RECORDED
0
HAPPY CUSTOMERS
0
LINES OF CODE

What people say

 • Warsztaty bardzo fajne i warte poświęconego czasu i pieniędzy. Są to pierwsze tego typu warsztaty, w których brałam udział. Troszkę się interesuje psychologią i wcześniej zdarzało mi się czytać różnego rodzaju poradniki i artykuły, ale nie przyniosły one jakiegokolwiek efektu, ot przeczytałam, czegoś się dowiedziałam i na tym koniec. Warsztaty zmotywowały mnie do działania, do pracy nad swoimi problemami. Już po wykonaniu pierwszych kilku ćwiczeń na niektóre sprawy spojrzałam inaczej. Dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu/postępowaniu i pozwoliły na niektóre problemy spojrzeć w inny sposób. Poszczególne lekcje przekazywane są w sposób ciekawy, rzetelny i konkretny, bez niepotrzebnego lania wody. Dzięki formie prowadzenia warsztatów nie wymagają dużej ilości czasu ani dodatkowych kosztów. Polecam, cena nie jest duża, a myśle że każdy może wynieść z nich coś pozytywnego, jeśli tylko włoży troszkę pracy. 

  RENATA
 • Warsztaty Pani Wioletty Warsztaty zmotywowały mnie do działania, do pracy nad swoimi problemami. Już po wykonaniu pierwszych kilku ćwiczeń na niektóre sprawy spojrzałam inaczej. Dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu/postępowaniu i pozwoliły na niektóre problemy spojrzeć w inny sposób. Spowodowała, że moje niskie mniemanie o sobie przekształciło się w zupełnie co innego. Dzięki niej poczułam, że jak chcę to mogę i potrafię. Znalazłam te cechy w sobie o których istnieniu nie miałam pojęcia, a które pomogły mi w pełni rozwinąć się zarówno prywatnie jak i zawodowo. Naprawdę polecam,duzo mnie to zmotywowało.

  MAGDALENA P.
 • Czasem pojawia się w nas potrzeba zmiany. U jednych cicha i skromna, ledwie wyłaniająca się z mroków lęku. U innych stanowcza i nieustępliwa. Wkrada się do naszego serca i nie pozwala o sobie zapomnieć. Szukamy znaków, które pomogą określić kierunek. Pojawia się bezsilność. Nie wiemy w którą stronę iść. Wtedy na swojej drodze warto spotkać kogoś takiego, jak Wioletta. Wskazówki i wiedza zawarta w treści proponowanych przez nią warsztatów, pomagają odnaleźć ścieżkę do zmiany. W pierwszej kolejności do nas samych. Przecież twoja droga zaczyna się tam, gdzie stoisz. Każdej zmianie towarzyszy kryzys, poczucie zagubienia. W tych sytuacjach, dzięki wsparciu Wioletty, poradach i ciepłu z jej strony, odnajdziesz właściwy, swój własny tor. Droga już nie będzie obca. Towarzyszył jej będzie ktoś niezwykle wyjątkowy i ważny. Ty sama. 

  JOANNA GUZERA
 • Kochana Wiolu, Dziękuję Ci za warsztaty w których miałam przyjemność uczestniczyć. Jestem osobą która często ma odmienne zdanie niż większość... Tym razem też tak było. Czytając Twój post miałam od razu myśl: przecież to nie tak. Ja mam zupełnie odwrotnie i jest mi z tym dobrze. Cenię to że nie próbowałaś mnie na siłę zmieniać, pouczać i szanujesz zdanie innych. Czytając kolejny raz dochodziłam do wniosku, że jednak Wiola chyba miała rację... Może spróbuję tym razem inaczej 🙂 I faktycznie miała rację 🙂 Spróbowałam, wykorzystałam wskazówki, narzędzia i jest łatwiej...a o to w tym wszystkim chodzi, żeby ułatwić sobie życie. Zdjęłam z siebie kolejne warstwy. Odkryłam kolejne rzeczy o sobie, które skrywałam gdzieś głęboko. A taki jest cel tego warsztatu 🙂 "ODKRYJ SIEBIE NA NOWO". Mnie się udało 🙂 Bardzo Ci dziękuję Wiolu 🙂 dziękuję że jesteś 🙂 dziękuję że stanęłaś na mojej drodze 🙂 dziękuję za to co robisz... Życzę Ci powodzenia w tworzeniu kolejnych warsztatów i motywowaniu ludzi, bo naprawdę jesteś w tym świetna 🙂 Pozdrawiam. 

  ALICJA
 • Warsztaty on line z Panią Wiolettą to prawdziwa wygoda i przyjemność. 21 dni warsztatowych "Odkryj siebie na nowo" było jak oderwanie się  od rzeczywistości i spojrzenie na swoje życie z zupełnie z innej perspektywy.

  Dostrzegłam jaka jestem i co muszę w sobie poprawić. Codzienna dawka nowej wiedzy, motywacji i zaciekawienia - "co dziś się wydarzy",  sprawiała - że każdego ranka czekałam na nowy wpis od Wioli. Trzy tygodnie zleciały szybko - zdecydowanie za szybko. Jestem pewna, że wrócę do zadań warsztatowych, a ponieważ uważałam, że są bardzo wartościowe - pozwoliłam zachować sobie niektóre zagadnienia

  Sylwia Sadowska uczestniczka kursu