Opinie

 • Warsztaty bardzo fajne i warte poświęconego czasu i pieniędzy. Są to pierwsze tego typu warsztaty, w których brałam udział. Troszkę się interesuje psychologią i wcześniej zdarzało mi się czytać różnego rodzaju poradniki i artykuły, ale nie przyniosły one jakiegokolwiek efektu, ot przeczytałam, czegoś się dowiedziałam i na tym koniec. Warsztaty zmotywowały mnie do działania, do pracy nad swoimi problemami. Już po wykonaniu pierwszych kilku ćwiczeń na niektóre sprawy spojrzałam inaczej. Dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu/postępowaniu i pozwoliły na niektóre problemy spojrzeć w inny sposób. Poszczególne lekcje przekazywane są w sposób ciekawy, rzetelny i konkretny, bez niepotrzebnego lania wody. Dzięki formie prowadzenia warsztatów nie wymagają dużej ilości czasu ani dodatkowych kosztów. Polecam, cena nie jest duża, a myśle że każdy może wynieść z nich coś pozytywnego, jeśli tylko włoży troszkę pracy. 

  RENATA
 • Warsztaty Pani Wioletty Warsztaty zmotywowały mnie do działania, do pracy nad swoimi problemami. Już po wykonaniu pierwszych kilku ćwiczeń na niektóre sprawy spojrzałam inaczej. Dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu/postępowaniu i pozwoliły na niektóre problemy spojrzeć w inny sposób. Spowodowała, że moje niskie mniemanie o sobie przekształciło się w zupełnie co innego. Dzięki niej poczułam, że jak chcę to mogę i potrafię. Znalazłam te cechy w sobie o których istnieniu nie miałam pojęcia, a które pomogły mi w pełni rozwinąć się zarówno prywatnie jak i zawodowo. Naprawdę polecam,duzo mnie to zmotywowało.

  MAGDALENA P.
 • Czasem pojawia się w nas potrzeba zmiany. U jednych cicha i skromna, ledwie wyłaniająca się z mroków lęku. U innych stanowcza i nieustępliwa. Wkrada się do naszego serca i nie pozwala o sobie zapomnieć. Szukamy znaków, które pomogą określić kierunek. Pojawia się bezsilność. Nie wiemy w którą stronę iść. Wtedy na swojej drodze warto spotkać kogoś takiego, jak Wioletta. Wskazówki i wiedza zawarta w treści proponowanych przez nią warsztatów, pomagają odnaleźć ścieżkę do zmiany. W pierwszej kolejności do nas samych. Przecież twoja droga zaczyna się tam, gdzie stoisz. Każdej zmianie towarzyszy kryzys, poczucie zagubienia. W tych sytuacjach, dzięki wsparciu Wioletty, poradach i ciepłu z jej strony, odnajdziesz właściwy, swój własny tor. Droga już nie będzie obca. Towarzyszył jej będzie ktoś niezwykle wyjątkowy i ważny. Ty sama. 

  JOANNA GUZERA
 • Kochana Wiolu, Dziękuję Ci za warsztaty w których miałam przyjemność uczestniczyć. Jestem osobą która często ma odmienne zdanie niż większość... Tym razem też tak było. Czytając Twój post miałam od razu myśl: przecież to nie tak. Ja mam zupełnie odwrotnie i jest mi z tym dobrze. Cenię to że nie próbowałaś mnie na siłę zmieniać, pouczać i szanujesz zdanie innych. Czytając kolejny raz dochodziłam do wniosku, że jednak Wiola chyba miała rację... Może spróbuję tym razem inaczej 🙂 I faktycznie miała rację 🙂 Spróbowałam, wykorzystałam wskazówki, narzędzia i jest łatwiej...a o to w tym wszystkim chodzi, żeby ułatwić sobie życie. Zdjęłam z siebie kolejne warstwy. Odkryłam kolejne rzeczy o sobie, które skrywałam gdzieś głęboko. A taki jest cel tego warsztatu 🙂 "ODKRYJ SIEBIE NA NOWO". Mnie się udało 🙂 Bardzo Ci dziękuję Wiolu 🙂 dziękuję że jesteś 🙂 dziękuję że stanęłaś na mojej drodze 🙂 dziękuję za to co robisz... Życzę Ci powodzenia w tworzeniu kolejnych warsztatów i motywowaniu ludzi, bo naprawdę jesteś w tym świetna 🙂 Pozdrawiam. 

  ALICJA