Od przeszłości do teraźniejszości

Poradnik zmotywowanej

M

asz określony cel, masz wytyczony plan działania i nic? Stoisz w miejscu. Brak Ci motywacji, energii, siły do zrobienia pierwszego kroku? Zastanawiasz się, dlaczego tak się dzieje?

Osiągnięcie celu i realizacja planów wymaga od Ciebie czystego i zrównoważonego umysłu.

Natomiast taki stan możesz osiągnąć wówczas, gdy rozliczysz się z przeszłością. Gdy zaczniesz w 100% żyć tu i teraz. Jedną z najczęstszych przyczyn niemożności spełnienia się jest to, że ludzie utknęli tam, gdzie spotkał ich zawód, że utknęli w miejscu, gdzie nie mogą, nie umieją pożegnać się z tym, co się już skończyło. Najczęściej jest to wywołane lękiem przed nowym, nieznanym.
Co się stanie, jak odpuszczę? A ja Ciebie pytam, co stracisz jak nie odpuścisz?

Dlaczego warto przeczytać i zastosować się do tego poradnika?

Przede wszystkim, dlatego, iż narzędzia, którymi się z Tobą dzielę, są bardzo skuteczne.
Pomogą Ci przejść drogę z przeszłości do teraźniejszości, abyś mogła roztaczać wizję przyszłości. Zaakceptujesz otaczającą Cię rzeczywistość i nabierzesz pewności siebie.

Pomogły również mi, w chwili, gdy moje życie, wydawało mi się, jedną wielką porażką. Gdy zabrakło mi wiary i chęci zaczynać wszystko od nowa.

Któregoś dnia, dzięki wsparciu wspaniałych ludzi, dotarło do mnie, że przeszłości nic już nie zmieni, że życie toczy się dalej, a ja marnuje daną mi szansę. Na co?

Na odkrycie siebie od nowa.

Czyż nie miał racji Karol Darwin mówiąc; Przeżyje ten gatunek, który najskuteczniej reaguje na zmiany.

Wioletta Klinicka

twój coach kryzysowy