O TYM, JAK POSZUKIWAŁAM PARTNERA W SIECI.

5/5 - (1 vote)

TY TEŻ PRAGNIESZ SPĘDZIĆ NOC Z WYMARZONYM MĘŻCZYZNĄ?

UWAŻAJ. Z TĄ KSIĄŻKĄ TO MOŻLIWE!

Wioletta wydała książkę. Książkę, która złamała mi serce na pół i przeorała mózg.

Przypadek? Nie sądzę.

Recenzja: Lubimy czytać

WIOLETTA KLINICKA

wioletta klinicka pisarka

 

Jestem kobietą po czterdziestce. Czasami stukam obcasami, przechadzając się po chabrowych chmurach. Czasami pomiędzy słońcem a księżycem zajadam się niebieskimi migdałami lub tańczę boso na pustych ulicach. Wczoraj w zatłoczonym autobusie cichutko przyglądałam się mężczyźnie, którego lubieżnie rozbieram wzrokiem. Jestem taka jak ty. Czasami borykam się z uczuciem pustki, a innym razem pragnę w samotności tęsknić, za nie wiadomo czym. Wówczas – ty czytasz – a ja piszę. Znikam w innym świecie, który pochłania mnie całkowicie.

Serce bije mocniej, bo on tam jest. Mówi do mnie. Ja milczę, odpowiadam lub krzyczę. Pragnie z moich ust spić wszelkie obawy. W oczach odbić swoją nadzieję. Wyczekuje, odchodzi i gdy już go prawie zapominam, powraca.

Myślę, że prowadzę podwójne życie. Poznasz, to uczucie! Przeniknie twoje ciało podczas przewracania kolejnych kartek mojej książki.

 

Czytając tę książkę, nie będziesz tylko widzem. Uwikłana w splocie wydarzeń Miłości odmienianej… staniesz się je uczestnikiem.

Polecane artykuły