Moją misją jest być siłą napędową
w dokonywaniu przeobrażeń przez innych ludzi.

Dowiedz się o mnie więcej

O MNIE

Jestem z wykształcenia historykiem i pedagogiem, ale również Trenerem Integracji Personalnej, certyfikowanym coachem kryzysowym, trenerem rozwoju osobistego, blogerką, autorką kursów oraz właścicielką firmy Optimum i autorką książek na temat relacji damsko – męskich min. “Miłość odmieniana przez przypadki”, “Singielka. Od równowagi emocjonalnej do miłości”.

Współpracując z klientami, korzystam z unikalnego i nowatorskiego programu – Trening Integracji Personalnej, który stworzyłam na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń i analiz oraz na podstawie obserwacji i wyników moich protegowanych. Jest to zupełnie nowe, całościowe podejście do człowieka, ponieważ swoim zakresem ujmuje wszystkie aspekty życia. Podczas sesji indywidualnych łączę dostępne metody i techniki, które dobieram indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Integracyjne podejście do człowieka (synergia wszystkich płaszczyzn życiowych: fizycznej, społecznej, intelektualnej i duchowej) pozwala przywrócić ekspresję życiową i zwiększyć wibracje życia wewnętrznego, co z kolei przekłada się na wielopłaszczyznowe korzyści: umiejętne radzenie sobie z emocjami, pogłębianie samoświadomości, świadomą rewitalizację potencjału, rozpoznanie typu osobowości – własnego i osób z otoczenia – jakość relacji i komunikację interpersonalną oraz umiejętność radzenia sobie i w kryzysie, i ze stratą. Zapraszam do zapoznania się z ofertą; Trener Integracji Personalnej.

Zarówno wspieram, pobudzając do działania i roztaczając wizję, jak też inspiruję do osiągania wielkości i tworzenia przyszłości na kształt własnych wyobrażeń, aby zamiast poczucia bycia ofiarą każdy mógł kierować się odwagą, sprawiedliwością i zrozumieniem, był spójny wewnętrznie i wykazywał się ekspresją życia. W tym celu wykorzystuję swoje doświadczenie i odniesione zwycięstwo, dzięki któremu pamiętam, że niczego nie posiadam na własność; że jestem jedynie zarządcą i że moje racje nie są aż tak ważne jak moje zobowiązania.

Jestem organizatorką praktycznych kursów dostępnych w formie e-booków : “Emocjonalnie Inteligentana kobieta – tak”,  „Tu i Teraz – Integracja Personalna”, „ Czas na zmiany czyli jak zaoszczędzić na czasie”, „Sukces a dobre nawyki”, „Obudź w sobie moc poprzez tylko trafne decyzje”. Nagrywam również audiobooki, które dostępne są w wielu renomowanych sklepach internetowych. Na mojej stronie internetowej udostępniam wiele bezpłatnych materiałów.

Stworzyłam techniką wspierającą pierwszego kroku: RESET -mająca na celu rozładowanie napięcia, stresu i emocji. 

Realizuję się również w obszarze publicystyki. Jestem autorką licznych artykułów poświęconych integracji personalnej i relacjom damsko-męskim.  Mój przekaz ma na celu rozbudzenie w czytelniku ciekawości na jego własny temat i zapoczątkowanie procesu dążenia do spójności we wszystkich płaszczyznach życia.

W życiu prywatnym jestem dumną mamą nastolatka, który sukcesywnie realizuje swoje marzenia. Lubię podróżować, poznawać nowych ludzi oraz ich opinie i kulturę. Uważam, że każdy ma prawo do wyrażanie siebie we własny, indywidualny sposób, jeśli tylko nie wyrządza krzywdy innym.

Jestem trenerem w drodze. Wciąż szlifuję swoją postawę, swoje umiejętności i pogłębiam swoją wiedzę.

„Zadbaj o doskonalenie własnej codzienności, integrację wibracji życia wewnętrznego oraz ekspresję życia zewnętrznego, ponieważ ma to realny wpływ na twoje życie”.

Wioletta Klinicka

TEMATY, KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJĘ

Ekologia emocji i relacji.

Ważne jest uwalnianie emocji i mówienie, „czego oczekuję od innych”. Emocje nie znikają; uwięzione – zatruwają twój organizm. Pomogę Ci powrócić do równowagi emocjonalnej i podnieść poziom z zakresu inteligencji emocjonalnej.

Kim jesteś?

Wypisz swoje role życiowe. Zastanów się nad relacjami pomiędzy nimi. Brak synergii doprowadza do frustracji. Czy masz czas być sobą? Pomogę Ci wprowadzić równowagę pomiędzy wszystkimi płaszczyznami życia.

Nerwowo szukasz partnera?

Twój związek gaśnie? Dajesz czy bierzesz? Pomogę Ci w budowaniu i utrzymaniu prawidłowych relacji nie tylko damsko – męskich.

Zrelaksuj się.

Odszukaj swoją pasję, hobby, zajęcie, które wprowadzi Cię w świat niezapomnianych przeżyć. Piszę dla Ciebie nie tylko artykuły z zakresu rozwoju osobistego. Odetchnij podczas czytania mojej książki Miłość odmieniana przez przypadki i innej mojej twórczości.

OPINIE KLIENTÓW O WSPÓŁRACY

  • Warsztaty bardzo fajne i warte poświęconego czasu i pieniędzy. Są to pierwsze tego typu warsztaty, w których brałam udział. Troszkę się interesuje psychologią i wcześniej zdarzało mi się czytać różnego rodzaju poradniki i artykuły, ale nie przyniosły one jakiegokolwiek efektu, ot przeczytałam, czegoś się dowiedziałam i na tym koniec. Warsztaty zmotywowały mnie do działania, do pracy nad swoimi problemami. Już po wykonaniu pierwszych kilku ćwiczeń na niektóre sprawy spojrzałam inaczej. Dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu/postępowaniu i pozwoliły na niektóre problemy spojrzeć w inny sposób. Poszczególne lekcje przekazywane są w sposób ciekawy, rzetelny i konkretny, bez niepotrzebnego lania wody. Dzięki formie prowadzenia warsztatów nie wymagają dużej ilości czasu ani dodatkowych kosztów. Polecam, cena nie jest duża, a myśle że każdy może wynieść z nich coś pozytywnego, jeśli tylko włoży troszkę pracy. 

    RENATA
  • Warsztaty Pani Wioletty Warsztaty zmotywowały mnie do działania, do pracy nad swoimi problemami. Już po wykonaniu pierwszych kilku ćwiczeń na niektóre sprawy spojrzałam inaczej. Dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu/postępowaniu i pozwoliły na niektóre problemy spojrzeć w inny sposób. Spowodowała, że moje niskie mniemanie o sobie przekształciło się w zupełnie co innego. Dzięki niej poczułam, że jak chcę to mogę i potrafię. Znalazłam te cechy w sobie o których istnieniu nie miałam pojęcia, a które pomogły mi w pełni rozwinąć się zarówno prywatnie jak i zawodowo. Naprawdę polecam,duzo mnie to zmotywowało.

    MAGDALENA P.
  • Czasem pojawia się w nas potrzeba zmiany. U jednych cicha i skromna, ledwie wyłaniająca się z mroków lęku. U innych stanowcza i nieustępliwa. Wkrada się do naszego serca i nie pozwala o sobie zapomnieć. Szukamy znaków, które pomogą określić kierunek. Pojawia się bezsilność. Nie wiemy w którą stronę iść. Wtedy na swojej drodze warto spotkać kogoś takiego, jak Wioletta. Wskazówki i wiedza zawarta w treści proponowanych przez nią warsztatów, pomagają odnaleźć ścieżkę do zmiany. W pierwszej kolejności do nas samych. Przecież twoja droga zaczyna się tam, gdzie stoisz. Każdej zmianie towarzyszy kryzys, poczucie zagubienia. W tych sytuacjach, dzięki wsparciu Wioletty, poradach i ciepłu z jej strony, odnajdziesz właściwy, swój własny tor. Droga już nie będzie obca. Towarzyszył jej będzie ktoś niezwykle wyjątkowy i ważny. Ty sama. 

    JOANNA GUZERA