BĄDŹ AUTENTYCZNĄ

WERSJĄ SIEBIE

Dowiedz się o mnie więcej

O MNIE

Jestem z wykształcenia historykiem i pedagogiem, ale również Trenerem Integracji Personalnej, certyfikowanym coachem kryzysowym, trenerem rozwoju osobistego, blogerką, autorką kursów Jestem organizatorką praktycznych kursów dostępnych w formie e-booków : „Emocjonalnie Inteligentna kobieta „,  „Kobieta w podróży życia”, „ Czas na zmiany czyli jak zaoszczędzić na czasie”, „Sukces a dobre nawyki”, „Obudź w sobie moc poprzez tylko trafne decyzje”, które dostępne są na mojej stronie w zakładce KURSY i w wielu renomowanych sklepach internetowych. Na mojej stronie internetowej udostępniam wiele bezpłatnych materiałów.  „Miłość odmieniana przez przypadki” – to książka na pograniczu beletrystyki i kursu, ukazująca charakterystykę kobiety po czterdziestce, która poszukuje partnera w sieci. W wolnej chwili relaksuję się, tworząc poezję. 

Współpracuję z klientami, jako coach kryzysowy i jako Trener korzystając z unikalnego i nowatorskiego programu – Trening Integracji Personalnej, który stworzyłam na podstawie swoich wieloletnich doświadczeń i analiz oraz na podstawie obserwacji i wyników moich protegowanych. Więcej na stronie Coach kryzysowy.

Niczego nie posiadam na własność;  jestem jedynie zarządcą a moje racje nie są aż tak ważne jak moje zobowiązania.

Wioletta Klinicka

Realizuję się również w obszarze publicystyki. Jestem autorką licznych artykułów poświęconych integracji personalnej i relacjom damsko-męskim.  Mój przekaz ma na celu rozbudzenie w czytelniku ciekawości na jego własny temat i zapoczątkowanie procesu dążenia do spójności we wszystkich płaszczyznach życia.

 Lubię podróżować, poznawać nowych ludzi oraz ich opinie i kulturę. Uważam, że każdy ma prawo do wyrażanie siebie we własny, indywidualny sposób, jeśli tylko nie wyrządza krzywdy innym.

Jestem trenerem w drodze. Wciąż szlifuję swoją postawę, swoje umiejętności i pogłębiam swoją wiedzę.

TEMATY, KTÓRYMI SIĘ ZAJMUJĘ

Ekologia emocji i relacji.

Ważne jest uwalnianie emocji i mówienie, „czego oczekuję od innych”. Emocje nie znikają; uwięzione – zatruwają twój organizm. Pomogę Ci powrócić do równowagi emocjonalnej i podnieść poziom z zakresu inteligencji emocjonalnej.

Kim jesteś?

Wypisz swoje role życiowe. Zastanów się nad relacjami pomiędzy nimi. Brak synergii doprowadza do frustracji. Czy masz czas być sobą? Pomogę Ci wprowadzić równowagę pomiędzy wszystkimi płaszczyznami życia.

Nerwowo szukasz partnera?

Twój związek gaśnie? Dajesz czy bierzesz? Pomogę Ci w budowaniu i utrzymaniu prawidłowych relacji nie tylko damsko – męskich.

Zrelaksuj się.

Odszukaj swoją pasję, hobby, zajęcie, które wprowadzi Cię w świat niezapomnianych przeżyć. Piszę dla Ciebie nie tylko artykuły z zakresu rozwoju osobistego. Odetchnij podczas czytania mojej książki Miłość odmieniana przez przypadki i innej mojej twórczości.

OPINIE KLIENTÓW O WSPÓŁRACY

  • Warsztaty bardzo fajne i warte poświęconego czasu i pieniędzy. Są to pierwsze tego typu warsztaty, w których brałam udział. Troszkę się interesuje psychologią i wcześniej zdarzało mi się czytać różnego rodzaju poradniki i artykuły, ale nie przyniosły one jakiegokolwiek efektu, ot przeczytałam, czegoś się dowiedziałam i na tym koniec. Warsztaty zmotywowały mnie do działania, do pracy nad swoimi problemami. Już po wykonaniu pierwszych kilku ćwiczeń na niektóre sprawy spojrzałam inaczej. Dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu/postępowaniu i pozwoliły na niektóre problemy spojrzeć w inny sposób. Poszczególne lekcje przekazywane są w sposób ciekawy, rzetelny i konkretny, bez niepotrzebnego lania wody. Dzięki formie prowadzenia warsztatów nie wymagają dużej ilości czasu ani dodatkowych kosztów. Polecam, cena nie jest duża, a myśle że każdy może wynieść z nich coś pozytywnego, jeśli tylko włoży troszkę pracy. 

    RENATA
  • Warsztaty Pani Wioletty Warsztaty zmotywowały mnie do działania, do pracy nad swoimi problemami. Już po wykonaniu pierwszych kilku ćwiczeń na niektóre sprawy spojrzałam inaczej. Dzięki warsztatom dowiedziałam się w jaki sposób skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu/postępowaniu i pozwoliły na niektóre problemy spojrzeć w inny sposób. Spowodowała, że moje niskie mniemanie o sobie przekształciło się w zupełnie co innego. Dzięki niej poczułam, że jak chcę to mogę i potrafię. Znalazłam te cechy w sobie o których istnieniu nie miałam pojęcia, a które pomogły mi w pełni rozwinąć się zarówno prywatnie jak i zawodowo. Naprawdę polecam,duzo mnie to zmotywowało.

    MAGDALENA P.
  • Czasem pojawia się w nas potrzeba zmiany. U jednych cicha i skromna, ledwie wyłaniająca się z mroków lęku. U innych stanowcza i nieustępliwa. Wkrada się do naszego serca i nie pozwala o sobie zapomnieć. Szukamy znaków, które pomogą określić kierunek. Pojawia się bezsilność. Nie wiemy w którą stronę iść. Wtedy na swojej drodze warto spotkać kogoś takiego, jak Wioletta. Wskazówki i wiedza zawarta w treści proponowanych przez nią warsztatów, pomagają odnaleźć ścieżkę do zmiany. W pierwszej kolejności do nas samych. Przecież twoja droga zaczyna się tam, gdzie stoisz. Każdej zmianie towarzyszy kryzys, poczucie zagubienia. W tych sytuacjach, dzięki wsparciu Wioletty, poradach i ciepłu z jej strony, odnajdziesz właściwy, swój własny tor. Droga już nie będzie obca. Towarzyszył jej będzie ktoś niezwykle wyjątkowy i ważny. Ty sama. 

    JOANNA GUZERA