Miłość odmieniana przez przypadki – Zakochałam się czy zwariowałam?

ON: Skarbie, o tej porze tylko na takie tematy możemy rozmawiać.

JA: Tak, to pora, gdy słychać oddechy kochanków. I stukanie w klawiaturę.

Kochankowie to najfajniejszy rodzaj związku. Wytrzymują ze sobą dlatego, że rzadko się widują, a jeżeli mówią, to tylko o sobie. Nie mają czasu na kłótnie. Każdą minutę starają się dobrze zagospodarować. Na kłótnie jest czas między spotkaniami.

Kłótnie w Sieci. Ostra wymiana zdań w SMS-ach, które szybko się zapomina. Z Nieznajomym nawet nie mogę się pokłócić, bo przecież zdecydowaliśmy się na luźny związek, i jesteśmy zbyt dorośli, aby zmieniać zdanie. Miłość po angielsku.

A jednak czy nie wolimy czasami słodkiego kłamstwa od gorzkiej prawdy? Skoro nie jesteśmy ze sobą na poważnie – po co się ranić? Przecież czasami prawda niepotrzebnie boli.

Mnie zabolała jeszcze mocniej. Ale byłam uparta i mimo że przegrywałam, znowu stałam się pozerką, która odpisywała to, czego oczekuje się od ideału: „Dziękuję. Na pewno będę się dobrze bawić”. Jego obojętność ściskała mi serce.

Fragment książki “Miłość odmieniana przez przypadki”

Ps.

Książka “Miłość odmieniana przez przypadki” na wyciągnięcie ręki. Dostępna w renomowanych księgarniach internetowych.

Jesteś singielką? Chcesz coś zmienić? Nie wiesz od czego zacząć?

Zamów książkę – efektywny kurs kobiet – “Singielka. Od równowagi emocjonalnej do miłości”,  która jest gotowym narzędziem czekającym na kobiety takie jak Ty. Historie prawdziwe, kształtująca wiedza merytoryczna i łatwe oraz proste do wykonania ćwiczenia dają szansę  na nową jakość życia.

Zapoznaj się również z warsztatami w formie e-booków, które dla Ciebie przygotowałam w celu poprawy codzienności, nabrania pewności siebie i skuteczniejszego działania.

Już wkrótce ukażą się kolejne pozycje wydawnicze autorki, zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku. 

Pozdrawiam ciepło. 

Wioletta K. 

Trener Integracji Personalnej

Polecane artykuły