Miłość odmieniana przez przypadki – Wojowniczka czy taka karma

Chyba muszę przyznać Robertowi rację. Jestem zdobywcą. Jestem łowcą. Nie interesują mnie związki, które nie budzą pierwotnych instynktów. Ale może nie jestem w tym odosobniona? Może inni też potrzebują zawalczyć o swoją pozycję, o partnera, o miłość…? Gdy to osiągniemy, chcemy więcej, bo przestają nam wystarczać niezobowiązujące noce, trzymanie się za ręce, patrzenie w oczy, rozmowy o pieluchach. Może pewnego ranka budzimy się całkiem odmienieni, bo mieliśmy sen o wolności, bezpruderyjności, przekraczaniu granic własnych możliwości; o tym jedynym, który jest stworzony właśnie dla mnie. I manifestujemy siebie lub chowamy się w oczekiwaniu na znak z góry, który powie nam, że już czas zaszaleć. A jeśli nikt nie da nam znaku…?

Fragment książki “Miłość odmieniana przez przypadki”

Ps.

Książka “Miłość odmieniana przez przypadki” na wyciągnięcie ręki. Dostępna w renomowanych księgarniach internetowych.

Jesteś singielką? Chcesz coś zmienić? Nie wiesz od czego zacząć?

Zamów książkę – efektywny kurs kobiet – “Singielka. Od równowagi emocjonalnej do miłości”,  która jest gotowym narzędziem czekającym na kobiety takie jak Ty. Historie prawdziwe, kształtująca wiedza merytoryczna i łatwe oraz proste do wykonania ćwiczenia dają szansę  na nową jakość życia.

Zapoznaj się również z warsztatami w formie e-booków, które dla Ciebie przygotowałam w celu poprawy codzienności, nabrania pewności siebie i skuteczniejszego działania.

Już wkrótce ukażą się kolejne pozycje wydawnicze autorki, zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku. 

Pozdrawiam ciepło. 

Wioletta K. 

Trener Integracji Personalnej

Polecane artykuły