Miłość odmieniana przez przypadki – Pierwsze spięcie

ON: Zobacz, jak fajnie… Piszemy o swoich fantazjach.

JA: Tak.

ON: Ale powiedziałaś, że wstydzisz się wysłać mi jedno nagie zdjęcie. Czy to jest OK, skarbie? Ja się nie wstydzę. Ja marzę o Tobie. Zdradź mi swoje fantazje.

Wiedział, doskonale wiedział, że dotknie mnie tym pytaniem. Miał rację, gdy pisał, że obnażenie się z tego, o czym fantazjuję, będzie takie samo nagie jak zdjęcie, o które prosi mnie od dnia wyjazdu. Podobnie nagie było nasze pierwsze spotkanie. A jednak
nie wiem, dlaczego uparłam się, że moje zdjęcia pozostaną poza jego zasięgiem. Nie wiem, dlaczego właśnie jego chciałam dręczyć i zmuszać, aby wysilał swoją wyobraźnię. Czy na pewno był to wstyd? Może karałam go za to, że nie uległ moim wyobrażeniom o pierwszej randce? Skąd wiedział, że tak łatwo wymusić na mnie poczucie winy?

Nie wiem, dlaczego nie czuję się przy nim bezpieczna. Z drugiej strony chcę właśnie jego. Każdego dnia poznawać jego umysł i ciało. Czuć jego zapach. Być w jego ramionach. „Obiektami zainteresowania takich kobiet, jak ty – powiedziała mi kiedyś
kobieta, która wywarła duży wpływ na moje życie – staje się to, co niemożliwe. Pamiętaj – dodała – że nie zawsze musisz wszystkiego posmakować”.

Fragment książki “Miłość odmieniana przez przypadki”

Wioletta K. (Klinicka)

Ps.

Książka “Miłość odmieniana przez przypadki” na wyciągnięcie ręki. Dostępna w renomowanych księgarniach internetowych.

Jesteś singielką? Chcesz coś zmienić? Nie wiesz od czego zacząć?

Zamów książkę – efektywny kurs kobiet – “Singielka. Od równowagi emocjonalnej do miłości”,  która jest gotowym narzędziem czekającym na kobiety takie jak Ty. Historie prawdziwe, kształtująca wiedza merytoryczna i łatwe oraz proste do wykonania ćwiczenia dają szansę  na nową jakość życia.

Zapoznaj się również z warsztatami w formie e-booków, które dla Ciebie przygotowałam w celu poprawy codzienności, nabrania pewności siebie i skuteczniejszego działania.

Już wkrótce ukażą się kolejne pozycje wydawnicze autorki, zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku. 

Pozdrawiam ciepło. 

Wioletta K. 

Trener Integracji Personalnej

Polecane artykuły