Miłość odmieniana przez przypadki – Męski stan umysłu

Pewne historie muszą biec swoim rytmem. Pewne lekcje należy przerobić od nowa, a jeśli zajdzie potrzeba, to jeszcze raz i jeszcze.

Może Nieznajomy właśnie dlatego stanął na mojej drodze, aby mi pokazać, ile jeszcze siebie muszę się nauczyć. Ile siebie pokochać, jak ustalić własne granice, priorytety, wartości i kierować się nimi. Nawet gdyby niezwykle przystojny facet stanął na twojej drodze, zauroczenie minie, miłość wejdzie w drugą fazę zakochania, a niespełnione marzenia z innych płaszczyzn życia, jak kariera czy przyjaciele, o których często zapominamy, odezwą się. Wkradnie się tęsknota za czymś bliżej nieokreślonym. Co wybrać: odmienić miłość przez wszystkie przypadki mężczyzn czy najzwyczajniej w świecie żyć?

Fragment książki “Miłość odmieniana przez przypadki”

Ps.

Książka “Miłość odmieniana przez przypadki” na wyciągnięcie ręki. Dostępna w renomowanych księgarniach internetowych.

Jesteś singielką? Chcesz coś zmienić? Nie wiesz od czego zacząć?

Zamów książkę – efektywny kurs kobiet – “Singielka. Od równowagi emocjonalnej do miłości”,  która jest gotowym narzędziem czekającym na kobiety takie jak Ty. Historie prawdziwe, kształtująca wiedza merytoryczna i łatwe oraz proste do wykonania ćwiczenia dają szansę  na nową jakość życia.

Zapoznaj się również z warsztatami w formie e-booków, które dla Ciebie przygotowałam w celu poprawy codzienności, nabrania pewności siebie i skuteczniejszego działania.

Już wkrótce ukażą się kolejne pozycje wydawnicze autorki, zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku. 

Pozdrawiam ciepło. 

Wioletta K. 

Trener Integracji Personalnej

Polecane artykuły