Miłość odmieniana przez przypadki – wydając książkę obnażasz swoje emocje. Ja też.

Dziękuję

Długo zastanawiałam się, w jaki sposób złożyć podziękowania, aby nikogo nie pominąć, ponieważ lista osób jest długa.

Kiedy siedziałam na tarasie, a postać z okładki książki zdradziecko uśmiechnęła się do mnie, pomyślałam, że w pierwszej kolejności mam obowiązek podziękować sobie za to, że nabrałam odwagi, aby obnażyć się przed Wami, i za to, że ujawniłam pasję skrywaną latami na dnie szuflady.

Wam, kochani, chcę podziękować za to, że przyjęliście mnie w tej nowej roli, jaką dla siebie wybrałam.

Dziękuję za zespół, który stworzyła Elka Sokołowska – kobieta, która po przeczytaniu pierwszego artykułu o Nieznajomym wypowiedziała słowa, które utkwiły w mojej wyobraźni: „Musimy to wydać”.

Nie wyobrażam sobie życia w samotności. Chociaż lubię ciszę i lubię wypijać poranną kawę tylko w towarzystwie słońca, za każdym przedsięwzięciem stoją ludzie, bez których nie byłoby „Miłości odmienianej przez przypadki”.

Dziękuję instytucjom, które objęły moją publikację patronatem medialnym.

Dziękuję wszystkim, którzy zgodzili się wyrazić swoje opinie o pierwszej wersji książki.

Są jeszcze trzy osoby, którym jestem szczególnie wdzięczna.

Pierwszą z nich jest mój syn Maciej. Synku, dziękuję za Twoją cierpliwość, za Twoje zrozumienie, za doping, za grafiki i wsparcie techniczne, ale w szczególności za Twoją miłość. Od dnia narodzin jesteś dla mnie katalizatorem życia godnego, szczęśliwego i spełnionego. Kocham Cię, Synku.

Na koniec dziękuję mężczyźnie, który obudził we mnie każdy rodzaj miłości, odkrył wszystkie dawno zapomniane emocje, za którymi tak bardzo tęskniłam. Drogi Nieznajomy, dziękuję Ci za czas, który mi ofiarowałeś, za przestrzeń w Twoim sercu i w Twoim umyśle, za ciepło i ból, za radość i łzy, za uśmiech i złość, za miłość odmienioną przez wszystkie przypadki.

Robertowi, mojemu książkowemu rozmówcy, dziękuję za niewyczerpane źródło inspiracji i konsultacje, w których odbijały się wszystkie odcienie relacji damsko-męskich.

Na swojej drodze spotykamy różnych partnerów. Gdy jesteśmy otwarci, gdy odsłaniamy przed nimi prywatną przestrzeń, gdy przyglądamy im się, wsłuchujemy we własne reakcje, mamy szansę dowiedzieć się, jakich relacji oczekujemy. Tym, którzy nie spełniają Twoich oczekiwań, podziękuj i pozwól odejść, bo może za rogiem ktoś czeka właśnie na Ciebie.

Wioletta K. (Klinicka)

Ps.

Książka “Miłość odmieniana przez przypadki” na wyciągnięcie ręki. Dostępna w renomowanych księgarniach internetowych.

Jesteś singielką? Chcesz coś zmienić? Nie wiesz od czego zacząć?

Zamów książkę – efektywny kurs kobiet – “Singielka. Od równowagi emocjonalnej do miłości”,  która jest gotowym narzędziem czekającym na kobiety takie jak Ty. Historie prawdziwe, kształtująca wiedza merytoryczna i łatwe oraz proste do wykonania ćwiczenia dają szansę  na nową jakość życia.

Zapoznaj się również z warsztatami w formie e-booków, które dla Ciebie przygotowałam w celu poprawy codzienności, nabrania pewności siebie i skuteczniejszego działania.

Już wkrótce ukażą się kolejne pozycje wydawnicze autorki, zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku. 

Pozdrawiam ciepło. 

Wioletta K. 

Trener Integracji Personalnej. 

 

Polecane artykuły