List Motywacyjny dla Ciebie

Oceń stronę/wpis

Jestem przekonana, że nie masz marzenia, które nie zostało tobie przeznaczone.

Może mało wiesz o tym marzeniu, a może jest już bardzo wyraźnie ukształtowane. Dziś chcę się z tobą podzielić jedną informacją, która wydaje mi się w tej chwili bardzo istotna. Każde marzenie, które jest utrzymywane w twojej głowie i nie ważne czy dotyczy rzeczy wielkich, czy tych małych,

KAŻDE MARZENIE JEST MOŻLIWE DO ZREALIZOWANIA!!!

Sprawdź tu jakie narzędzia tobie oferują bezpłatnie.

Są dni i momenty w twoim życiu, kiedy nie jesteś w stanie powiedzieć, że zrobisz to, ale tego, czego jestem pewna, to możesz powiedzieć teraz na głos; MOJE MARZENIA

JEST MOŻLIWE! TO, CZEGO PRAGNĘ JEST MOŻLIWE!!!

I nikt mnie nie przekona, że może być inaczej, bo kiedy zaczynałam realizację swoich pragnień i każdego dnia pracuję nad nimi to widzę efekty.

Ludzie, którzy mnie inspirują mają własne firmy, wspaniałą pracę, rodziny, to każdy, kto działa odważnie! Każdy, z kogo mogę brać przykład! Oni działają, dlatego bo dążą realizacji swojego celu, a każdy ich ruch jest doskonale zaplanowany.

Ludzie, którzy nie wierzą w swoje marzenia, wstają rano, jedzą, idą do pracy i wracają do domu, aby położyć się spać. Żyją nie żyjąc. Są tysiące powodów, dla których tak żyją, nie oceniam, nie żądam od nich zmiany, ale i nie podążam za nimi. Mam ich wśród swoich najbliższych, kocham ich, ale nie daję sobie wmówić, że ja też powinnam żyć według tych zasad.

Zatrzymaj się i posłuchaj, czym chcę się teraz z tobą podzielić.

Jeśli tylko podejmiesz się realizacji swojego marzenia to na pewno doznasz wiele przykrości, spotkają cię rozczarowani, będziesz odczuwać ból oraz ponosić porażki.

Porażka nie jest przeszkodą w realizacji celu,w tym miejscu dowiesz się więcej.

Wielokrotnie będziesz wyczerpany, ale wiedz, że spotka cię za to niesamowita nagroda, ponieważ zaczniesz doświadczać życia takiego, jak większość społeczeństwa nigdy nie doświadczy, bo stoi w miejscu, bo nie mają marzeń!

Ty za to poznasz siebie takiego, jakiego nigdy dotąd nie poznałeś. Odkryjesz w sobie potężne pokłady siły!!! Dostrzeżesz w sobie ogromną moc i wielkość!!!  Ciebie zadziwi to najbardziej, będziesz oszołomiony swoimi możliwościami. Odkryjesz sobie, poczujesz się tak potężny, że wszystko wyda się tobie możliwe, a twoje wyzwania mniejsze niż tobie się wydawało. Zadziwi ciebie samego fakt, że możesz tak wiele, że wszystko jest możliwe!!!

Około 30 lat temu to, co kochałam to pisanie wypracowań na języku polskim. Miała jeden mały problem nie mogłam przyswoić zasad gramatyki i ortografii. Nie ważne było jak pisałam, ważne było, że nie umiem postawić przecinka tam, gdzie powinien być. Moja polonistka skutecznie wyleczyła mnie z marzenia, że mogę pisać powieści. Wylewałam swoją złość, rzucałam zeszytem, darłam go i płakałam. Ale wtedy nie było nikogo, kto by dziesięciolatce powiedział „hej ty możesz zostać, kim zechcesz i żadna opinia o tobie nie musi stać twoją rzeczywistością. Choć nauczę cię spełniać marzenia, bo one wszystkie są możliwe”.

Ale z tobą nie musi tak być, ja tobie mówię, tak jak mi ponad rok temu powiedziano, nie czekaj dłużej! Przyjmij do widomości, że twoje marzenie, każde twoje marzenie, które masz w swojej głowie jest możliwe do spełnienia.

Przeczytaj tu  o potędze wiary.

Robię błędy, wciąż nie wiem, gdzie postawić przecinek, znoszę różną krytykę, nie zawsze konstrukcyjną, nie wszystkim się podoba, że mam inny tok myślenia, że ja trener obnażam swoje uczucia, że jestem kobietą – wolnym strzelcem pod każdym względem, ale PISZĘ, JESTEM PISARKĄ, pracuję nad dwoma blog’ami i już nikt mnie nie zepchnie na boczny tor. Każdego dnia wykonują pracę w kierunku realizacji swoich celów, każdego dnia poświęcam czas swojej pasji. W mojej głowie zaszczepiony został inny ogląd na rzeczywistość, na moją własną rzeczywistość. Wiem, że ja mam prawo postrzegać tą rzeczywistość swoimi oczami. To, że jedni widzą moje błędy nie oznacza, że one są. Ja ich nie dostrzegam, ja widzę piękno, które wnoszę starając się i przekazując tobie taką dobrą wiadomości. Wiadomość o tym, że i ty też msz taką szansę, do póki żyjesz i oddychasz, bo;

TWOJE PRAGNIENIA SĄ MOŻLIWE DO REALIZACJI.

Bo chodzi o to, aby  doskonalić własną codzienność.

Bo rozwój osobisty ma być czymś, co ma realny wpływ na twoje życie.

Pozdrawiam, Wioletta

Zainspirowana Les Brown

Polecane artykuły