Sale

Singielka

26.00

Efektywne KURSY kobiet

Zawarte w tej książce informacje i ćwiczenia pomogą Ci przejąć kontrolę nad własnym życiem oraz poczuć się singielką  spełnioną.

Motto na dziś? Sama ale nie samotna!

Kobieta w związku? Tak, ale wolna, zdecydowana i charyzmatyczna!

 

Czytaj więcej na dedykowanej stronie książki: www.oklinicka.com/singielka

Opis produktu

Efektywne KURSY kobiet

Pomiędzy moim ciałem, duszą a rozumem zapanowała harmonia. Dręczące uczucie wewnętrznej pustki było wypełniane stopniowo przez zadowolenie. Nareszcie zaczęłam rozumieć, dlaczego nie mogłam rozbić muru oddzielającego mnie od emocjonalnej stabilności, poczucia ważności, trwałości postanowień, realizacji marzeń i przelotnych romansów. (…)

Książka ta jest wyjątkowa jeszcze z jednego powodu: składa się z trzech części.

Pierwsza część jest umiejętnym wprowadzeniem Cię w świat Twoich uczuć. Każda zmiana, każda decyzja, każde działanie jest nakręcane przez emocje. Twoja przyszłość zależy od Twojego stanu emocjonalnego. (…) Emocjonalnie inteligentna kobieta ma największą szansę na natknięcie się na tego „właściwego” faceta, a już na pewno na takiego, którego będzie w stanie zaakceptować.

Druga część książki to podróż od punktu A (w którym się znajdujesz) do punktu B (czyli twojego celu). Część ta, przeplatana rzetelną wiedzą i prostymi, ale skutecznymi ćwiczeniami, ukształtuje Cię według Twoich pragnień. Nauczysz się myśleć, odczuwać, mówić, podejmować decyzje, planować, realizować założenia tak, aby być najlepszym kąskiem dla przyszłego wybranka, a już na pewno by być z siebie dumną i śmiać się w twarz tym, którzy patrzą na Ciebie z politowaniem, lub tym, którzy dopiero Cię dostrzegli.

Trzecia część wspomagać będzie Twój rozwój, ale przede wszystkim pomoże Ci w chwili zwątpienia. To szereg ćwiczeń, które możesz wybierać losowo lub w sposób przemyślany. To motywatory. Dzięki ich zastosowaniu nie powrócisz do zatęchłych, stereotypowych wzorców myślowych i zachowawczych. Zmiana wymaga pracy i zaangażowania, ale również systematycznych powtórzeń. Tylko poprzez ćwiczenia rozerwiesz zastygłe połączenia neuronowe w mózgu i stworzysz inne ścieżki, które ukształtują nową Ciebie.

Efektywne KURSY kobiet

Pamiętaj, że to, czy zaszła w Tobie zmiana, czy nie, zweryfikuje zetknięcie się z bodźcem. Dlatego ważne, abyś wyszła do ludzi i odmieniała miłość przez wszystkie przypadki. Podczas podróży i zawierania znajomości nie zapomnij o analizie swoich zachowań, wyciąganiu wniosków i wybieraniu tego, co jest dla Ciebie najbardziej pożyteczne. Nie bój się smakować życia i doświadczać – tylko w ten sposób poznasz siebie, swoje słabości, ale i mocne strony, na których się skoncentrujesz, aby każdego dnia być bardziej atrakcyjną nie tylko dla mężczyzn, którzy z utęsknieniem będą wodzić za Tobą wzrokiem, nie tylko dla przyjaciół, którzy będą się zastanawiać, jak dokonałaś tyle fantastycznych zmian w tak krótkim czasie, ale w szczególności dla siebie.

Czytaj więcej na dedykowanej stronie książki: ww.oklinicka.com/singielka