Kocham siebie. Kobieta w podróży życia.

Konkretna wiedza, inspiracje kreowane na bazie doświadczeń oraz 21 dni praktycznych ćwiczeń zebrane w jednym e – book’u

Masz ochotę na rozwój życiowy? Chcesz aby wzrosła Twoja energia życiowa?

 • Dopadł Cię spadek energii?
 • Brak Ci pewności siebie?
 • Masz niskie poczucie własnej wartości?
 • Nie możesz znaleźć mobilizacji do działania?
 • Pragniesz zmian, które są w zasięgu Twoich możliwości?

Zapisz się na 21-dniowy praktyczny kurs w formie e – book „Kocham siebie. Kobieta w podróży życia”, po to, aby  odkryć swoją wewnętrzną siłę i już nigdy więcej nie poddawać się negatywnym przekonaniom z przeszłości. Bez wychodzenia z domu: pracujesz nad sobą, kiedy możesz, wszędzie tam, gdzie akurat jesteś. Wykorzystaj swoje przeszłe doświadczenia i bądź tu i teraz aby kształtować swoją przyszłość.

„Kocham siebie. Kobieta w podróży życia” to mój autorski program, z którego skorzystało już wiele kobiet. Ten wartościowy 21-dniowy warsztat pomoże Ci krok po kroku zbudować PRAWDZIWĄ, stabilną pewność siebie, dzięki czemu zawsze już będziesz sięgać po to, czego pragniesz dla siebie i innych.

Spróbuj NOWEGO i graj o wymarzoną codzienność!

21 dni praktycznego kursu, codziennie nowe zadania do opracowania. Dzięki temu budowanie siebie odbywa się prosto i łatwo

 DLACZEGO KURSY ONLINE ZE MNĄ?

Przede wszystkim jestem przekonana o wartości tych warsztatów. Po pierwsze dlatego, że sama musiałam przejść podobną drogę, wyłożoną swoimi przeszłymi problemami. Bazuję więc na doświadczeniu życiowym, a nie na teorii. 

Po drugie dlatego, że bardzo często otrzymuję pozytywne komentarze od osób, które do tej pory wzięły udział w warsztatach online „Odkryj siebie na nowo”, pisząc o tym, jak praktyka tamtych dni wspiera ich decyzje życiowe w teraźniejszości. 

 • Warsztaty on line z Panią Wiolettą to prawdziwa wygoda i przyjemność. 21 dni warsztatowych "Odkryj siebie na nowo" było jak oderwanie się  od rzeczywistości i spojrzenie na swoje życie z zupełnie z innej perspektywy.

  Dostrzegłam jaka jestem i co muszę w sobie poprawić. Codzienna dawka nowej wiedzy, motywacji i zaciekawienia - "co dziś się wydarzy",  sprawiała - że każdego ranka czekałam na nowy wpis od Wioli. Trzy tygodnie zleciały szybko - zdecydowanie za szybko. Jestem pewna, że wrócę do zadań warsztatowych, a ponieważ uważałam, że są bardzo wartościowe - pozwoliłam zachować sobie niektóre zagadnienia

  Sylwia Sadowska uczestniczka kursu

Dzięki 21-dniowym warsztatom w formie e – book „Kocham siebie…”:

Nauczysz się kierować własnym życiem i samodzielnie podejmować trafne decyzje

Poznasz praktyczne metody na określenie swoich priorytetów i kreacji nawyków

Nauczysz się rozpoznawać i wyrażać swoje emocje aby wzrosła Twoja energia życiowa

Otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci na budowanie lepszej rzeczywistości

Dowiesz się, co mają wspólnego Twoje wartości z Twoimi celami i jak je wyznaczać

Wzmocnisz swoją pewność siebie i nabierzesz chęci do organizacji swojego czasu tak, aby zacząć się realizować

Dowiesz się, czy Twoje przekonania są naprawdę Twoje i jak dokonać efektywnej zmiany

Otrzymasz każdego dnia narzędzia, które będą miały wpływ na skuteczny wzrost Twojej motywacji oraz ścieżki życiowej

PRZEBIEG KURSU:

Kurs trwa 21 dni. Dlaczego tyle? Ponieważ co najmniej tyle dni nasz mózg potrzebuje na wyrobienie i UTRWALENIE nowych nawyków.

Po zakupie kursu otrzymujesz ode mnie na skrzynkę materiały do przerobienia.  Dzięki temu bez wychodzenia z domu, sama wybierasz, kiedy podejmujesz kolejne praktyki. Dodatkowo – co ważne – masz ze mną stały kontakt. Odpowiadam na Twoje pytania do warsztatów.

 • To duży plus, że możesz być na końcu świata, a i tak skorzystać z tego kursu – nie tracąc kolejnej wspaniałej okazji na swój rozwój
 • To Ty wybierasz porę dnia (lub nocy) podjęcia działania
 • Wystarczy Ci tylko notatnik i długopis. E -book możesz ściągnąć na swój telefon i nie ma już logicznych wymówek. Zaczynasz działać!
 • Staniesz się posiadaczem materiałów na 21 dni, są to narzędzia do wykonywania osobistych i PRAKTYCZNYCH ćwiczeń. Możesz nawet je wykonywać w podróży.
 • Cały czas masz moje wsparcie
 • Z mojej strony otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa – co to oznacza? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. To co zostanie przekazane od Ciebie pozostanie między nami.  

„Niepodjęcie decyzji jest również dokonaniem wyboru”