Jak zatrzymać przy sobie faceta

Kobiety mają prawo do budowania partnerskich relacji damsko – męskich. Taka forma związku wymaga jednak wspólnego zaangażowania. Teraz, jak nigdy wcześniej w historii kobiet, mamy szansę na wykorzystanie swoich umiejętności do wzrostu namiętności, więzi intymnej i utrwalenia kontaktów z wybranym partnerem. Relacje damsko – męskie zależne są od zrozumienia swoich potrzeb i poznania potrzeb mężczyzny, z którym wiążemy przyszłe życie.

Aby budować pożądane relacje z mężczyznami, należy powrócić do równowagi emocjonalnej, do rzeczywistości i kierować się wspólnym dobrem.

Krok 1. Poznaj swoje wartości ( kliknij gdy chcesz pracować nad swoim rozwojem)Oderwij się od nadmiaru otaczającego hałasu, wycisz umysł i podążaj wewnątrz siebie. Po to, aby nie stracić z oczu wartości, jakimi się kierujesz. To one powiedzą Ci, co jest słuszne, a co nie. To wartości określają kierunek Twojego działania. Świadomość emocjonalna pomaga rozpoznać wartości, które każde nasze działanie zamieniają w pasjonujące przedsięwzięcie. Poczucie pasji określa, czy postępujemy słusznie i zgodnie z sobą.

Wiele osób nie myśli nawet o tym, że jakość ich codzienności, pracy, kariery i relacji damsko – męskich zależy od umiejętności wsłuchania się w siebie.

Refleksja nad sobą zapewnia poczucie odnalezienia sensu nie tylko w życiu prywatnym, lecz także w relacjach z mężczyzną/kobietą.

Krok 2. Trening uważ­ności (kliknij i wykonaj trening) staje się coraz bardziej popularny wśród najbardziej wpływowych rekinów świata biznesu, czas wykorzystać tą umiejętność do budowania relacji damsko – męskich. Czas, aby zacząć uważać, że uczucia w nas są istotne i zawierają wiele cennych informacji: oceniają naszą sytuację i prowadzą na właściwe tory myślenia oraz postępowania. Jeśli wiesz, co mówią Twoje uczucia, bez problemu odpowiesz sobie na często stawiane pytanie: „Co teraz?”, „Na jakiej relacji mi zależy?”, „Co mogę dać od siebie?”, „Jaki związek chcę zbudować?”.

Odpowiedź na proste pytania pozwala uniknąć toksycznych i niechcianych związków. 

Twórczym myśleniem i tworzeniem nowego umysłu zajmuje się Twój płat czołowy, który jest połączony ze wszystkimi innymi częściami w mózgu. To on bada wszystkie obwody neuronalne, a następnie łączy informacje w sieć doświadczenia i wiedzę z przeszłości. Gdy zadajesz sobie nowe pytania, płat czołowy wybiera obwody neuronalne i łączy je w nowy sposób, tworząc wewnętrzny obraz, który odbierasz jako odbicie swoich zamierzeń. Zaczyna się proces konstruowania nowej jakości Twojego życia, związku, który może zakłócić tylko jedno: powrót do starego sposobu zadawania pytań i powrót do starych połączeń neuronalnych.

Krok 3. Uwolnij swój umysł ( kliknij i trenuj odcięcie od żalu) Odkryj przyjemność z budowania relacji z partnerem. Odcięcie się od przeszłości, pogodzenie się z tym, co nas spotyka, jest otwarciem się na zmiany. Gdy uwolnisz się od smutku, żalu i cierpienia po tym, co Cię spotkało, zaczniesz postrzegać świat w innych barwach; zaczniesz dostrzegać możliwości rozwoju, działania i chęć do budowania nowej relacji damsko – męskiej.

Jeżeli tkwisz w miejscu, masz za sobą bolesne przejścia, nie możesz uwolnić się od przeszłości, czujesz lęk, martwisz się, czy podołasz rzeczywistości – pobierz bezpłatny poradnik. Pobierz TU. – Stworzony na bazie mojej historii.

Przestań zadręczać się przeszłością i zrób pierwszy krok naprzód.

Spójrz w lustro i poznaj nową Singielkę – jeśli wciąż nie możesz spojrzeć przyszłości w oczy kliknij TU

Pozdrawiam,

Wioletta K.

Trener Integracji Personalnej

 

 

Optimum

Efektywne KURSY Kobiet

 

https://oklinicka.com/kocham-siebie-kobieta-w-podrozy-zycia/

 

 

 

 

 

 

 

 

Recommended Posts