Masturbacja a Twój rozwój – dlaczego warto się dotykać

5/5 - (1 vote)

Trudno uwierzyć, że można by kiedykolwiek przenieść się w czasie. Czytając dziś o fizyce kwantowej, o jej wpływie na nasze życie, uświadomiłam sobie, że wszyscy naukowcy są w błędzie: ależ my potrafimy przenosić się w czasie! Potrafimy nie tylko przenieść się w przyszłość czy w przeszłość, potrafimy również dzięki tym zabiegom modyfikować teraźniejszość. No ale ja miałam pisać o masturbacji, a nie o podróżach.

Wyobraź sobie, że jest ci tak dobrze jak nigdy. Siedzisz sobie przed kominkiem z lampką koniaku w dłoni. Jesteś przepełniony lub przepełniona zadowoleniem z dzisiejszego dnia. Albo nie. Wyobraź sobie, że bierzesz prysznic. Ciepły strumień wody koi twoje skołatane nerwy. Doskonale wiesz, że dzisiejszy dzień jest do bani. Albo nie… tak po prostu czujesz się gotowa na seks. Masz ochotę, ale no cóż… nie ma za bardzo z kim. Przed położeniem się do łóżka otwierasz szufladę, patrzysz na niego. Wygląda na tak samo samotnego jak ty, więc dotykasz go, muskasz niepewnie dłonią, a gdy napięcie wzrasta, energicznie chwytasz i chowasz się z nim pod kołdrą. Zmęczona, ale zadowolona zasypiasz.

Nie wiem, jak twój wibrator ma na imię, nie wiem, jakiej jest grubości i szerokości, nie wiem, czy miałaś orgazm, ale jeśli go użyłaś lub jeśli masturbowałaś się czymkolwiek innym, to właśnie w tamtej chwili sama, naukowo rzecz ujmując, zmieniałaś chemiczne procesy zachodzące w mózgu. A wszystko dzięki temu, że umiałaś przenieść się w przeszłość (jeśli myślałaś o kimś, z kim już byłaś) lub w przyszłość (jeśli marzyłaś o kimś, z kim kontaktu seksualnego jeszcze nie doświadczyłaś). I nie da się ukryć, że umiejętność przemieszczania się w czasie zmieniła teraźniejszość. Zmieniłaś nie tylko swój nastrój, niwelując napięcie psychiczne, ale i uśmierzyłaś ból fizyczny, a ponadto poszerzyłaś swoją świadomość (często dochodzi do odblokowania odmiennych jej stanów), a także, poprzez wydzielenie prolaktyny, stworzyłaś nowe neurony, tym samym rekompensując utratę tkanki nerwowej mózgu.

No cóż, nasza wyobraźnia czyni cuda. Odrobinę uważności i samoświadomości, by rozpoznać, w jakim stanie emocjonalnym się znajdujesz, wolnej woli i cierpliwości, aby kontrolować i zmieniać swoje myśli. Wytrwałości, by móc stworzyć w mózgu nowe połączenia neuronowe.

Pamiętaj! Każda twoja myśl to fizyczna aktywność pewnego obszaru w twoim mózgu.

Pamiętaj! Myśl jest postacią materialną (występującą jako impulsy elektryczne), co oznacza, że neurony tworzą i utrwalają połączenia również w chwili, gdy coś wyobrażasz sobie tylko w swojej głowie.

Pamiętaj! Mózg nie odróżnia rzeczywistego doświadczenia od wyobrażenia.

Ważne! Wyobrażanie aktywuje te same neurony, które są aktywowane podczas rzeczywistego zdarzenia, co jest dowodem na to, że poprzez wizualizację możesz dokonać zmian w swoim mózgu. Wiem, że artykuł jest napisany dość kolokwialnie, ale zależało mi na podkreśleniu pewnego faktu. Otóż za pomocą samych myśli możesz się podniecić, a w konsekwencji doświadczyć orgazmu, ale – co ważniejsze – za pomocą samych myśli jesteś w stanie zmienić swój stan emocjonalny, a w następstwie mieć świadomy i realny wpływ na swoje życie.

Nieważne bowiem, co cię dziś spotkało, ważne natomiast, jak na dane zdarzenie zareagujesz – co ma ścisły związek z twoimi umiejętnościami z zakresu inteligencji emocjonalnej. No i koło się zamknęło.

Wioletta Klinicka

Inspiruję kobiety do bycia autentyczną wersją siebie –  do połączenia wibracji wewnętrznych z energią zewnętrzną. 

Sprawdź, co jeszcze dla ciebie przygotowałam – KURSY

kursy online, kursy rozwojowe

 

Recommended Posts