Czas na zmiany

Zostań menadżerem czasu

Tydzień praktycznego kursu w formie e-book

 • Wciąż brakuje Ci czasu?
 • Chcesz, aby doba miała 48 godzin?
 • Pragniesz mieć czas dla bliskich?
 • Czujesz przytłoczenie nadmiarem obowiązków?

Zapisz się na tygodniowy praktyczny kurs w formie e-book’a “Czas na zmiany…”, po to, aby cieszyć się swobodą wyboru i już nigdy nie poddawać się presji czasu. Bez wychodzenia z domu: pracujesz nad sobą, kiedy możesz, wszędzie tam, gdzie akurat jesteś.

Dostęp do warsztatu otrzymasz po wykupieniu kursu.

Czas zatrzymać sukces!

“Czas na zmiany…” to mój autorski program, z którego skorzystało już kilkaset osób. Ten wartościowy tygodniowy warsztat pomoże Ci krok po kroku wyrwać się z więzów nadmiaru obowiązków, które zabierają Tobie to, co najważniejsze – czas na przyjemności, czas dla samej/samego siebie, czas dla rodziny i bliskich.

Tworzę z miłości do ludzi

E-book praktycznych warsztatów, jednorazowo materiały przysłane na twoją skrzynkę e -mail do opracowania, stały kontakt ze mną w trakcie trwania warsztatu.

Do kursu zaglądasz kiedy chcesz i pracujesz nad sobą, kiedy możesz, wszędzie tam, gdzie akurat jesteś. Wszystkie materiały otrzymujesz na swoją pocztę e-mail.

DLACZEGO KURSY ONLINE ZE MNĄ?

Wyobraź sobie, że przez większość życia moim dylematem był nadmiar czasu. Zawsze moi znajomi zastanawiali się, skąd go biorę. Oni zawsze gdzieś pędzili – nie mieli nawet chwili aby złapać oddech – nie mówiąc już o złapaniu się przy kawie. Ja – mimo wielu pasji i zajęć – zawsze mam czas na rzeczy najważniejsze.

Właśnie dlatego zdecydowałam się stworzyć dla Ciebie autorski program – w 100% oparty na moim doświadczeniu i obserwacjach – ponieważ zarządzanie sobą w czasie jest moją domeną.

 • Warsztaty on line z Panią Wiolettą to prawdziwa wygoda i przyjemność. 21 dni warsztatowych "Odkryj siebie na nowo" było jak oderwanie się  od rzeczywistości i spojrzenie na swoje życie z zupełnie z innej perspektywy.

  Dostrzegłam jaka jestem i co muszę w sobie poprawić. Codzienna dawka nowej wiedzy, motywacji i zaciekawienia - "co dziś się wydarzy",  sprawiała - że każdego ranka czekałam na nowy wpis od Wioli. Trzy tygodnie zleciały szybko - zdecydowanie za szybko. Jestem pewna, że wrócę do zadań warsztatowych, a ponieważ uważałam, że są bardzo wartościowe - pozwoliłam zachować sobie niektóre zagadnienia

  Sylwia Sadowska uczestniczka kursu

Dzięki  praktycznemu treningowi “Czas na zmiany. Zostań menadżerem czasu”

Nauczysz się, jak zarządzać sobą w czasie.

Przekonasz się, czy pracujesz efektywnie, czy tylko efektownie.

Dowiesz się, co kradnie Twój czas.

Nauczysz się ustalać swoje priorytety.

Poznasz techniki, które pomogą Ci zyskać nawet 2 godziny dziennie.

Nauczysz się, jak zrezygnować z uporczywego odkładania spraw na później.

Poznasz metodę zarządzania swoją energią w czasie i gdzie szukać motywacji, aby podwyższać poziom swojej energii.

PRZEBIEG KURSU:

Kurs rozłożony jest tak aby można go przepracować w tydzień. Dlaczego tyle? Ponieważ tyle w zupełności wystarczy, abyś w pełni nauczył/a się kontrolować siebie w czasie. I nie zrozum mnie źle – NIE WYRYWASZ SOBIE CAŁYCH 7 DNI z życiorysu!

Trzymając się wskazówek i utrwalając sukcesywnie pozytywne nawyki odniesiesz zamierzony rezultat. O nawykach przeczytasz  TU.

Rozumiem, że możesz nie mieć czasu na te warsztaty. To Ty sam/a musisz być świadoma/y KORZYŚCI, jakie odniesiesz z umiejętności lepszego zarządzania sobą w czasie.

Po zakupie warsztatów otrzymasz ode mnie wiadomość mailową z dostępem do e-book’a. 

 • To duży plus, że możesz być na końcu świata, a i tak skorzystać z tego warsztatu – nie tracąc kolejnej wspaniałej okazji na swój rozwój
 • To Ty wybierasz porę dnia (lub nocy) podjęcia działania
 • Wystarczy Ci notatnik i długopis i ściągnięty plik – nawet na Twój telefon.
 • Staniesz się właścicielem materiałów i narzędzi do wykonywania osobistych i PRAKTYCZNYCH ćwiczeń
 • Cały czas masz moje wsparcie oraz możesz zadawać pytania do warsztatu na adres mailowy kontakt@oklinicka.com
 • Z mojej strony otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa – co to oznacza? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. To co zostanie przekazane od Ciebie pozostanie między nami.  

Od dziś zacznij stosować się do maksymy, którą kierują się najwy­bitniejsi sportowcy tego świata: Jeśli oczekujesz wyników, rób to, co zaplanowałeś, nawet jeśli wymaga to od Ciebie ogromnych kosz­tów i wyrzeczeń. Jeśli pragniesz zmian, zacznij postępować inaczej niż wczoraj.

Jeżeli liczysz na nagrodę po odbyciu tych warsztatów – nie zawiedziesz się! Co więcej – wartość nagrody będziesz poznawał każdego dnia.

Nagrodą jest nauczenie się doceniania każdej minuty życia.

Nagrodą jest zwiększające się poczucie panowania nad swoim życiem.

Nagrodą jest spokój.

Nagrodą jest harmonia.

Nagrodą jest zadowolenie z siebie.

Nagroda przybierze również wiele innych postaci: udanych związków i relacji z bliskimi, szczęśliwych wakacji, satysfakcji z faktu, że umiesz organizować swój czas, tak aby zadbać o każdą płaszczy­znę swojego życia.