Czas na zmiany

W TYDZIEŃ Zostań menadżerem czasu

Zyskaj 2 godziny dziennie i energię do ich efektywnego wykorzystania.

Czy ty też masz stertę książek, których jeszcze nie przeczytałaś? Kilka sukienek, których nigdy nie założyłaś, a klucze zawsze znikają, gdy ich najbardziej potrzebujesz? Rozumiem Cię, też się wściekałam. Wyczerpana po całym dniu nigdy nie miałam siły, aby rozpakować zakupy.

Na szczęście to się zmieniło i to w chwili, gdy urodziłam syna, jako samotna matka.

Miałam dwa wyjścia albo poddać się i zawsze jako ostatnia odbierać swoje dziecko, albo nauczyć się organizacji siebie w czasie. Jak myślisz, co wybrałam? Oczywiście, że zostałam menadżerką swojego czasu.

A ponieważ wybrane przeze mnie metody działania sprawdzają się od dwudziestu lat, to oznaczać może tylko jedno – są skuteczne, ponadczasowe i na pewno dobre też dla Ciebie!

Z moim poradnikiem nie tylko zyskasz czas i motywację na korzystanie z tych porad, ale co najważniejsze, założysz tą wystrzałową sukienkę i pójdziesz do kina.

Tym razem nie odkładaj szansy, która Ci się nadarzyła. Kup poradnik i zadbaj o swoje 24H.

Czas zatrzymać sukces!

„Czas na zmiany…” to mój autorski program, z którego skorzystało już kilkaset osób. Ten tygodniowy warsztat pomoże Ci krok po kroku wyrwać się z więzów braku energii mentalnej, nadmiaru obowiązków, które zabierają Tobie to, co najważniejsze – czas na przyjemności, czas na realizację siebie, czas dla rodziny i bliskich.

Poprzez niezbędną wiedzę, proste w użyciu narzędzia i skutecznie kształtujące twoje nawyki ćwiczenia zawarte w tym poradniku, Ty też będziesz mogła zrobić sobie wakacje!

 

Jeżeli liczysz na kolejne nagrody po odbyciu tych warsztatów – nie zawiedziesz się! Co więcej – wartość nagrody będziesz poznawał/a każdego dnia.

Nagrodą będzie nauczenie się umiejętnego wykorzystania każdej minuty życia.

Nagrodą będzie zwiększające się poczucie panowania nad swoim życiem.

Nagrodą będzie spokój wewnętrzny i lepsze samopoczucie.

Nagrodą będzie harmonia panująca pomiędzy wszystkimi płaszczyznami życia.

Nagrodą będzie zwiększona dawka energii mentalnej, udany związek, fantastyczne relacje z bliskimi.

A przede wszystkim – ogromne zadowolenie z siebie, że w końcu będziesz mogła iść w tej wystrzałowej sukience do kina.

Tworzę z miłości do ludzi

DLACZEGO KURSY ONLINE ZE MNĄ?

Po pierwsze DOŚWIADCZENIE!

Jedno już wiesz, od dwudziestu lat moim dylematem jest nadmiar czasu. Oczywiście, że na początku miewałam wpadki. Ale nie poddałam się. Wypróbowywałam różne metody i w końcu udało się.

Moi znajomi zastanawiali się, jak udaje mi się wszystko ogarnąć na czas. Oni zawsze gdzieś pędzili – nie mieli nawet chwili, aby złapać oddech – nie mówiąc już o złapaniu się przy kawie. Ja – mimo wielu pasji i zajęć – zawsze mam czas na rzeczy najważniejsze. Zaczęłam być ekspertem w tej dziedzinie. Dla Ciebie też.

Po drugie WYKSZTAŁCENIE!

To nie wszystko! Z wykształcenia jestem coachem kryzysowym i wiem, że życie w ciągłym pospiechu, wiszące nad głową nie dokończone sprawy, odkładane na bok przyjemności prowadzą do rozstroju emocjonalnego. A równowaga emocjonalna jest min. podstawą do prowadzenia szczęśliwego życia, do podejmowania słusznych decyzji, do tworzenia trwałych relacji.

Zauważ, że korzystając z mojego poradnika, wpływasz nie tylko na jakość twojego życia, ale i na jakość twojego zdrowia.

Reasumując: kupujesz więcej niż poradnik.

  • Warsztaty on line z Panią Wiolettą to prawdziwa wygoda i przyjemność. 21 dni warsztatowych "Odkryj siebie na nowo" było jak oderwanie się  od rzeczywistości i spojrzenie na swoje życie z zupełnie z innej perspektywy.

    Dostrzegłam jaka jestem i co muszę w sobie poprawić. Codzienna dawka nowej wiedzy, motywacji i zaciekawienia - "co dziś się wydarzy",  sprawiała - że każdego ranka czekałam na nowy wpis od Wioli. Trzy tygodnie zleciały szybko - zdecydowanie za szybko. Jestem pewna, że wrócę do zadań warsztatowych, a ponieważ uważałam, że są bardzo wartościowe - pozwoliłam zachować sobie niektóre zagadnienia

    Sylwia Sadowska uczestniczka kursu

Dzięki  praktycznemu treningowi „Czas na zmiany. Zostań menadżerem czasu”

Nauczysz się, jak zarządzać sobą w czasie.

Przekonasz się, czy pracujesz efektywnie, czy tylko efektownie.

Dowiesz się, co kradnie Twój czas.

Nauczysz się ustalać swoje priorytety.

Poznasz techniki, które pomogą Ci zyskać nawet 2 godziny dziennie.

Nauczysz się, jak zrezygnować z uporczywego odkładania spraw na później.

Poznasz metodę zarządzania swoją energią w czasie i gdzie szukać motywacji, aby podwyższać poziom swojej energii.

PRZEBIEG KURSU:

Zaraz po zakupie E-book praktycznych warsztatów będzie na twojej skrzynce e – mail.

Kurs rozłożony jest tak aby można go przepracować w tydzień. Dlaczego tyle? Ponieważ tyle w zupełności wystarczy, abyś w pełni nauczył/a się organizować siebie w czasie. I nie zrozum mnie źle – NIE WYRYWASZ SOBIE CAŁYCH 7 DNI z życiorysu!

Trzymając się wskazówek i utrwalając sukcesywnie pozytywne nawyki odniesiesz zamierzony rezultat. O nawykach przeczytasz klikając  TU.

  • To duży plus, że możesz być na końcu świata, a i tak skorzystać z tego warsztatu – nie tracąc kolejnej wspaniałej okazji na swój rozwój
  • To Ty wybierasz porę dnia (lub nocy) podjęcia działania
  • Wystarczy Ci notatnik i długopis i ściągnięty plik – nawet na Twój telefon.
  • Staniesz się właścicielem materiałów i narzędzi do wykonywania osobistych i PRAKTYCZNYCH ćwiczeń
  • Po zakupie poradnika „Czas na zmiany. Zostań menadżerem czasu” oferuję Ci moje wsparcie, możesz zadawać pytania na adres mailowy kontakt@oklinicka.com